Jump to content

leszekela

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About leszekela

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona
 1. Podaj proszę jakiś adres gdzie będę mógł podesłać link
 2. Mam ten sam problem co ty @razor1995. Spróbuję sposobu z wiatraczkiem, może pomoże. Wygląda na to, że ten router bardzo lubi wysokie temperatury. I dalatego u mnie też znika na kilkanaście minut sieć w 5GHz.
 3. Wielkie dzięki @razor1995 ! Zrobię tak jak napisałeś jak tylko będę przy laptopie. Swoją drogą jestem pełen uznania dla Ciebie i jeszcze kilku osób z forum za szybką reakjcę i chęć pomocy. BRAWO !!!
 4. Witam wszystkich! Proszę o pomoc w usunięciu Minta i GRUBa z dysku, na którym zainstalowany jest Windows (obydwa systemy na jednym dysku). Chodzi o to, żeby pozostał bootowalny Windows i wolna przestrzeń do zainstalowania DEEPiNa.
 5. A więc spróbuję jeszcze raz. Dziękuję za szybką odpowiedź !
 6. Niestety na moim laptopie z Intel® Core2 Duo CPU nie pójdzie. Czy jest wersja dla Intela ?
 7. Mam pytanie. Jeżeli już jest zainstalowany windows 7 na 2 partycjach, to czy istnieje sposób na ich połączenie, oczywiście bez ponownej reinstalacji. Dotyczy to również win 10. Czy ewentualnie można do tego wykorzystać np. 'Acronis Disk Director', 'Easeus', lub podobny program?
 8. Udało się odzyskać obydwa systemy ! Teraz z kolei podczas uruchamiania Win7 na ułamek sekundy pokazuje się Screen odzyskiwania sytemu, a później ładuje się normalnie. Czy mogę się pozbyć tego w miarę prosty i bezpieczny sposób ? Proszę o jakieś sugestie.
 9. No i niestety skończyło się na "Fatal error" i obydwa sytemy diabli wzięli. Pozostaje mi tylko odtworzyć je z backapu. Widać takie precyzyjne naprawianie przerasta mnie i muszę poszukać (zgodnie z sugestią @P10) nowszej wersji Trueimage. Tak czy inaczej bardzo dziękuję Wam koledzy za pomoc.
 10. No i błąd: "Nie można usunąć snapman: błąd przy usuwaniu klucza" Dzięki za pomoc. Jeżeli nie powiedzie się usunięcie kluczy to postaram się o nowszą wersję Trueimage.
 11. Wszedłem do katalogu Windows\System32\config ale nie wiem jaki plik mam wybrać
×
×
 • Create New...

Important Information