Jump to content

Bartos

Użytkownik
 • Content Count

  74
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About Bartos

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Nowa kompilacja Windowsa 10 z licznymi błędami. To nie powinno dziwić http://www.dobreprogramy.pl/Nowa-kompilacja-Windowsa-10-z-licznymi-bledami.-To-nie-powinno-dziwic,News,71200.html
 2. Osobiście nie polecam pracować na w10 który został zaktualizowany z wersji niższej. Działa o wiele wolniej i pełno syfu zostaje. Możesz sobie zrobić aktualizację do w10 i jak się już aktyuwuje system, zrobić czystą instalację. Praca jest o wiele przyjemniejsza.
 3. Ja na swoim starym Y550 zainstalowałem wszystkie sterowniki z win7 i działały. Ale, żeby zadziałał Lenovo energy managment czyli odpowiednik twojego power managera, przed jego instalacją w panelu sterowania >dodaj usuń programy musiałem włączyć net framerork 3.5
 4. Wiesz, napisałem z własnych doświadczeń (po zainstalowaniu ukrytych aktualizacji, system się aktywował) https://winclub.pl/topic/5911-aktywacja-winsows10-po-aktualizacji-z-win7/?do=findComment&comment=78287
 5. Jeśli masz ukryte aktualizacje z tematu https://winclub.pl/topic/3910-przygotowanie-win-7-do-aktualizacji-do-win-10/?p=48761to prawdopodobnie nie aktywuje się. Ja tak miałem, ukryłem te aktualizacje a potem po instalacji win10 w ogóle nie chciał się aktywować.Po ich zainstalowaniu wszystko powinno być OK. Z drugiej strony jak masz zainstalowany np czysty win7 to możesz zaktualizować do w10 i powinien się aktywować (nie wiem jak to działa). Nie polecam natomiast dobić aktualizacji przez windows update to system uruchamia się i działa 4x wolniej. Najlepiej zainstalować na czysto, wtedy śmiga jak należy (jeśli wcześniej nie miałeś w10 aktywowanego legalnie to musisz zaktualizować z win7 do win10, aktywować win10 i wtedy możesz na czysto instalować win10 i się aktywuje.)
 6. Bartos

  ktory dysk lepszy 2,5" ?

  Nie wiem kogo pytasz, ale ja do Asusa K55A
 7. Bartos

  ktory dysk lepszy 2,5" ?

  Do laptopa, system win7 lub win10, prog. biurowe, internet. W gry nie gram.
 8. Bartos

  ktory dysk lepszy 2,5" ?

  O fajny temat, ja mam dwa dyski 1Tb i nie wiem który lepszy-szybszy 1. Samsung Momentus ST1000LM024 wg specyfikacji producenta cache 8MB i SATA2, 3 Gb/s, ale wg Crystal Disk Info ma cache 16mb i SATA3, 6 Gb/s 2. HGST TravelStar 5K1000-1000 wg specyfikacji producenta i Crystal Disk Info 8mb i SATA3, 6 Gb/s (i na dodatek terkota jak stare dyski)
 9. WItam Czy ktoś ma może laptop Asusa lub wie, czy na Windows 10 w tych laptopach po instalacji najnowszych sterowników hotkey do skrótów klawiatury, ukazują się ikonki OSD aasusowskie czy tylko te z Windowsa 10 Zainstalowałem wszystko wg poradników Asusa, najnowsze sterowniki a OSD asusa dalej nie mam, Klawisze funkcyjne działają ale wyświetlają tylko z windowsa OSD. Chciałem mieć takie ikony i sterowanie w nimi a mam tylko z Win10 i teraz nie wiem czy to normalne czy coś nie działa.
 10. CO kombinujesz, chcesz aktywować jako legal na nielegalnym/kradzionym kluczu? użyj lepiej jakiegoś loadera. Albo lepiej kup za parę zł win7 na allegro i zaktualizuj legalnie.
 11. A jak oceniacie AV od Microsoft, Microsoft Security Essentials oczywiście pod Win7, z wirusami raczej problemów nie mam, bo nie wchodzę na podejrzane strony czy xxx. od jakiegoś czasu go używam i sądzę, że jest wystarczający, ale zastanawiam się tez nad pandą free
 12. No nie ma w nowym chrome opcji zmiany wielkości ram
 13. Tak jak wyżej, zainstalujcie te 3 poprawki, wcześniej przed każdą instalacją zatrzymać trzeba usługę WU. Potem restart i włączyć WU, zostawić go tak na 2-3 godz i powinien coś znaleźć. Jak znajdzie to może włączyć pobieranie. Zapewne minie znów ze 2 godz zanim zacznie pobierać. Po takim zabiegu u mnie WU już normalnie wyszukuje aktualizacje.
 14. To chyba założyciel tematu może zrobić, ale nic nie pisał czy u niego działa.
 15. Zainstalowałem te 3 poprawki i po 2 godzinach szukania znalazł aktualizacje
×
×
 • Create New...

Important Information