Jump to content
WinClub

emek

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About emek

Recent Profile Visitors

421 profile views
 1. emek

  Ram dysk

  Po instalacji ImDisk Virtual Disk Driver w wersji Imdisk Toolkit w systemie windows 10 64bity, blokuje mi sie sklep windowsa i nie mogę pobrać żadnego programiku wyskakuje błąd. Dlatego jestem zmuszony używać SoftPerfect RAM Disk , który wolniej chodzi niż Imdisk Toolkit. Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu przy zainstalowanym Imdisk Toolkit? sory nie ten dział nie Wimem jak przenieść
 2. Na dole mam okno do pisania, więc piszę w danym temacie. Jak mam pisać inaczej to przepraszam i proszę o podpowiedz jak.
 3. Wyskakuje podczas aktualizacji coś takiego jak na grafice załączonej i nie mogę zaktualizować. Do tej pory nie było problemów.
 4. Czy ktoś wie jak przerobić rejestr systemu lub jak ustawić np wygaszacz ekranu tak aby system nie wchodził w stan uśpienia ani hibernacji, tylko zamiast tego automatycznie zamykał się bez użycia programów po czasie nieużywania komputera tak jak ma to miejsce w panelu zasilania uśpienie komputera. Nie chodzi mi tutaj o zaplanowanie zadania na dana godzinę bo rozpiętość godzin jest cala doba. Bardziej był bym wdzięczny za podmienieniem komendy w rejestrze zamiast uśpij czy hibernuj na zamknij, tak jak to mam miejsce w laptopach odnośnie przycisków i klapy.
 5. https://winclub.pl/topic/11790-r1n-act1vat0r/
×
×
 • Create New...

Important Information