Jump to content
WinClub

crysis94

Nowicjusz
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About crysis94

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

311 profile views
 1. ??? Core. Brak problemów z vcc, Solid hula.
 2. U mnie podobny problem wystąpił. Jest to jedyny mankament jaki do tej pory zaobserwowałem w funkcjonowaniu systemu... ale wystarczy przywrócić domyślne usługi kiedy występuje problem (nawet jeśli wcześniej były już ustawione) i sieć znów działka Podobna sytuacja zaobserwowana na moim lapku (Y520 z i7 i 1050) i lapku dziadka (10-letni z jakimś X2 AMD), ale jest ona niezmiernie rzadka - u mnie ze 3 razy przy bardzo intensywnym używaniu przez miesiąc, a u dziadka 1 raz.
 3. Raczej nie. Też mam i te 4GB SSD działa jako bufor
 4. Hmmm... jak pamiętam u mnie na firmie jeszcze kiedyś, kiedyś podczas kontroli to chcieli 2 z 3 rzeczy: - naklejka z kluczem - płyta - rachunek
 5. Kolego, ale jadem to się czasem nie udław D: Wybacz, że uraziłem Twoje poczucie bycia wspaniałym i aktywnym użytkownikiem nie dając lajków (co za czasy...), wymagając kultury osobistej i spodziewając się odrobiny serdeczności. Wątpię, że autor modyfikacji segreguje użytkowników swojego moda na pijawki nie dające plusików i normalnych... Pozdrawiam. No nie mam. Ja mogę się wypowiedzieć na temat elektroakustyki, strzelectwa, starych rpgów i pewnego zakresu automatyki/mechatroniki, a w innym przypadku wolę poczytać jakieś wpisy kompetentnych osób, aby ktoś nie musiał się potem przekopywać przez moje nic nie wnoszące wypociny Od lat wchodzę na forum głównie w przypadku formatu i ewentualnych problemów w funkcjonowaniu systemu - jedynie czytam i ściągam - ta kwestia się nie zmieni. Win JG10 Pro x64 na 1709 w wersji Core już zainstalowany na prywatnym lapku i znowu szykuje mi się absencja... Pozdrawiam i miłego dnia życzę =)
 6. Odpisujesz mi jakby co najmniej moje pytanie miało charter pretensjonalny :p Nie jestem aktywnym użytkownikiem forum, nie wiem co było tutaj ostatnio pisane i nie orientuje się czy autor pracuje nad czymś czy aktualnie kolejna wersja jest zawieszona - kupiłem większego SSD i po prostu chciałem wiedzieć czy instalować czy może zainstaluję, a po chwili na stronie pojawi się nowa wersja, bo widziałem jakiś wpis o niej Znalazłem to przykleję:
 7. Dołączam się do pytania o JG10 LTSB na aktualnym W10 2019 (1809). Będzie w najbliższym czasie czy po prostu instalować Win JG10 Pro x64 w wersji Core? :>
×
×
 • Create New...

Important Information