Skocz do zawartości

kazuyo

Nowicjusz
 • Zawartość

  9
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. kazuyo

  HDD blokuje bootowanie windows 10

  HDTune tak nadaje się do sprawdzania dysków jak słoik do wbijania gwoździ. Ten program nawet na zajechanych dyskach pokazuje zero błędów. Co często wykorzystują pseudo-sprzedawcy z allegro.
 2. kazuyo

  Windows 10 VPN - kiepskie transfery

  Wszystkie aktualizacje są zainstalowane. Pasmo pobierania skręcone do 5%.. Na początku myślałem że to wina vpn ale testy robiłem na przestrzeni tygodnia i dopiero na Linuksie vpn działa poprawnie.
 3. Ja kto jest iż VPN postawiony na serwerze ovh (Centos) - pracuje poprawnie na Opensuse. To znaczy przeglądając na Linuksie strony pod VPN - internet chodzi praktycznie niezauważalnie wolniej. Na windows to opóźnienia rzędu kilkunastu sekund. Internet jest zamulony jakby w tle pracował torrent. Świeżą instalka - z tego forum (Redstrone 2).
 4. kazuyo

  Nie można zaktualizować do 1709-WIN10 pro

  A czy na forum jest gotowy obraz iso z tą nieszczęsną aktualizacją? Kolejny zj*b... wynalazek microsoftu który codziennie pobiera się pętli i codziennie kończy się błędem. Na stacjonarce mam tez opensuse i nie zdarzyło się aby system zachowywał się w tak po**b... sposób. Na bananapi to samo a system pracuje praktycznie od dwóch lat non stop. Dociąga sam aktualizację - restart lub nie i działa dalej.
 5. kazuyo

  Nie można zaktualizować do 1709-WIN10 pro

  Joypad logitecha, dysk zewnętrzny oraz klawiaturę.
 6. kazuyo

  Nie można zaktualizować do 1709-WIN10 pro

  <script> </script> Obraz iso pobrany i wrzucony na pendrive (rufus). http://wcd.ovh/winclub/WIN10/W10ORG1709X64-ed6638b2.zip Uaktualnienie nie startuje ani z pulpitu ani z pendrive.
 7. kazuyo

  Nie można zaktualizować do 1709-WIN10 pro

  ISO z tego tematu? https://winclub.pl/topic/10514-rtm-rs2-plwin1015063prohomeenteredu32-64bit-aio-all-in-one/
×

Powiadomienie o plikach cookie