Jump to content

kazuyo

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About kazuyo

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

124 profile views
 1. HDTune tak nadaje się do sprawdzania dysków jak słoik do wbijania gwoździ. Ten program nawet na zajechanych dyskach pokazuje zero błędów. Co często wykorzystują pseudo-sprzedawcy z allegro.
 2. Wszystkie aktualizacje są zainstalowane. Pasmo pobierania skręcone do 5%.. Na początku myślałem że to wina vpn ale testy robiłem na przestrzeni tygodnia i dopiero na Linuksie vpn działa poprawnie.
 3. Ja kto jest iż VPN postawiony na serwerze ovh (Centos) - pracuje poprawnie na Opensuse. To znaczy przeglądając na Linuksie strony pod VPN - internet chodzi praktycznie niezauważalnie wolniej. Na windows to opóźnienia rzędu kilkunastu sekund. Internet jest zamulony jakby w tle pracował torrent. Świeżą instalka - z tego forum (Redstrone 2).
 4. A czy na forum jest gotowy obraz iso z tą nieszczęsną aktualizacją? Kolejny zj*b... wynalazek microsoftu który codziennie pobiera się pętli i codziennie kończy się błędem. Na stacjonarce mam tez opensuse i nie zdarzyło się aby system zachowywał się w tak po**b... sposób. Na bananapi to samo a system pracuje praktycznie od dwóch lat non stop. Dociąga sam aktualizację - restart lub nie i działa dalej.
 5. Joypad logitecha, dysk zewnętrzny oraz klawiaturę.
 6. <script> </script> Obraz iso pobrany i wrzucony na pendrive (rufus). http://wcd.ovh/winclub/WIN10/W10ORG1709X64-ed6638b2.zip Uaktualnienie nie startuje ani z pulpitu ani z pendrive.
 7. ISO z tego tematu? https://winclub.pl/topic/10514-rtm-rs2-plwin1015063prohomeenteredu32-64bit-aio-all-in-one/
×
×
 • Create New...

Important Information