Jump to content

myszolowy

Nowicjusz
 • Content Count

  4
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About myszolowy

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

38 profile views
 1. @mbielak012 Tak, sprawdzałem. I jak już powiedziałem post wyżej, problemem wydaje się być ten instalator stary.
 2. Pobierałem ten plik 3 razy, a na VirtualBoxie działa, tylko a tym komputerze nie działa. PS: Komputer to jest taki Procesor: intel core i7 7700hq Karta: gtx 1050 RAM: 8GB DDR4 Czy to jest możliwe, że ten nowy procesor może mieć problem z instalatorem? Bo on niby nie wspiera starego aero... da się to jakoś obejść?
 3. Witam, mam pewien problem z instalacją. Otóż to podczas instalacji wyskakuje błąd, że "Brak dostępnych obrazów". Próbowałem wypalać pena z Rufusa, z WinBootica, bawiłem się z konfiguracją UEFI, Legacy, UEFI z CFS itd. Instalowaliśmy inną wersję i inny plik (taki który nie ma wyboru obrazu) i działa ale bardzo mi zależy na tym. Nie wiem czy jeśli by była sama wersja Light bez pozostałych dwóch czy by to naprawiło czy nie. Przepraszam, że truję i z góry dziękuję za odpowiedź.
 4. -Intel Core i7-4790k 4GHz -NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB -32GB RAM -Dysk SSD na system i HDD na wszystko inne Witam, póki co ciągnę na Win10 ale zaczęły się z nim robić kosmiczne jaja, mikrofon z nikąd potrafi mi się rozłączyć jak włączam jakieś programy, sterowniki reinstalowałem, bawiłem się tym ale skoro i tak mam system już tak długo.... stwierdzam, że czas na formata. Siedzę i buszuję po forum po różnych tematach ale nie mogę za Chiny zdecydować. Zastanawiam się między win 10 a win 7. Wydajność w moim przypadku nie jest ogólnie problemem ale zależałoby mi, żeby system miał powyłączane wszelakie śmieci typu XBOX, sklep, mapy itd. ale też żeby nie był za bardzo okrojony (czytałem dużo tematów z modami gdzie ktoś narzekał, że to jakiś error przy instalacji czegoś albo inny problem), żeby nie było problemów z instalowaniem gier, sterowników, directxów, vc++ itp. Jedyny powód dla którego jeszcze wprost nie zrezygnowałem z 10 na rzecz 7 to jest taki, że mój "wewnętrzny janusz" lubi nowe rzeczy więc o ile nie ma jakiegoś oczywistego i twardego powodu, dla którego 7 będzie milionkrotnie lepszy od 10 , to raczej będę bardziej przychylny do dziesiątki. Bardzo miło byłoby gdyby wypowiedział się ktoś bardziej kompetentny i obeznany w temacie ode mnie. Z góry dziękuję za odpowiedzi. ^^
×
×
 • Create New...

Important Information