Skocz do zawartości

Battlelog

Użytkownik
 • Zawartość

  23
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Battlelog

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

112 wyświetleń profilu
 1. Cześć! W tym twoim Systemie Win JG7 jest jedna nieproszona aktualizacja (info z UUAWU_Win7_8.1_v27.0.0.0), ale nie można jej wykasować, tak jak wszystkich innych aktualizacji. Gadżetów tez nie można usunąć. Tak jest? czy tylko u mnie nie mogę tego odinstalować? i Czy jest jakaś możliwość to zrobić?

 2. Pewnie w tej wersji (16299.402) jest już ta łatka (KB4056898) lub innej numeracji łatka dla procesorów, która ma za zasadę chronić przed atakiem ze strony Meltdown & Spectre? Pytam z ciekawości i dziękuje za odpowiedź. A tu Jak pozbyć się łatki na Spectre https://www.dobreprogramy.pl/Po-latce-na-luke-w-procesorze-awarie-Windowsa-Jest-na-to-latka-usuwajaca-latke,News,85701.html
 3. No właśnie też mnie to interesuje a to dlatego że po tych poprawkach czy poprawce podobno czasem jest spory spadek wydajności w procesorach wyprodukowanych od 2010 roku. Jest też jakiś programik którym możemy wyłączyć i włączyć ochronę przed Meltdown i Spectre - http://www.guru3d.com/files-details/download-inspectre.html sprawdzał ktoś ten programik? działa to? dzięki za odp.
 4. Battlelog

  Nie działa menu start, wyszukaj, kalendarz

  teraz widziałem bo uruchomiłem instalke od windows 10 ehhh na chwile pomogło ale po restarcie to samo i co mam teraz cały czas to uruchamiać żeby mieć menu start już wole wgrać ClassicShellSetup_4_3_0-pl
 5. Battlelog

  Nie działa menu start, wyszukaj, kalendarz

  @fare używałeś tego do naprawy menu start https://winclub.pl/topic/2449-windows-78110-skrypt-usuwanie-szpieg%c3%b3w-z-harmonogramu-zada%c5%84-zaplanowanych-zada%c5%84-telemetria-off-blokowanie-hosts-optymalizacja-windows/ jest tam taka opcja do naprawy menu ale mi nie pomogła może tobie pomoże dziękować pomógł jednak ten Fix albo nie wiem już co! bo po uruchomieniu fixa nic a nic nadal było tak jak było a tu nagle cud jeszcze raz dziękować dziękować!
 6. Battlelog

  Nie działa menu start, wyszukaj, kalendarz

  ja mam to podobny problem z menu start gdyż jest wygaszone i nic nie mogę robic w nim użyłem tego twojego Fixa do naprawy menu start i nic tylko wyskakuje na końcu że automatycznie nie można było naprawić. Należy poprawnie zainstalować aplikacji „Microsoft.Windows.ShellExperienceHost” i „Microsoft.Windows.Cortana”. a jest jakiś programik który mi na nowo Cortane wgra?
 7. Wszystko byłoby pięknie, żeby jeszcze ComboFix obsługiwał Windows 10
×

Powiadomienie o plikach cookie