Jump to content
WinClub

Battlelog

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

About Battlelog

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

370 profile views
 1. Cześć! W tym twoim Systemie Win JG7 jest jedna nieproszona aktualizacja (info z UUAWU_Win7_8.1_v27.0.0.0), ale nie można jej wykasować, tak jak wszystkich innych aktualizacji. Gadżetów tez nie można usunąć. Tak jest? czy tylko u mnie nie mogę tego odinstalować? i Czy jest jakaś możliwość to zrobić?

 2. Pewnie w tej wersji (16299.402) jest już ta łatka (KB4056898) lub innej numeracji łatka dla procesorów, która ma za zasadę chronić przed atakiem ze strony Meltdown & Spectre? Pytam z ciekawości i dziękuje za odpowiedź. A tu Jak pozbyć się łatki na Spectre https://www.dobreprogramy.pl/Po-latce-na-luke-w-procesorze-awarie-Windowsa-Jest-na-to-latka-usuwajaca-latke,News,85701.html
 3. No właśnie też mnie to interesuje a to dlatego że po tych poprawkach czy poprawce podobno czasem jest spory spadek wydajności w procesorach wyprodukowanych od 2010 roku. Jest też jakiś programik którym możemy wyłączyć i włączyć ochronę przed Meltdown i Spectre - http://www.guru3d.com/files-details/download-inspectre.html sprawdzał ktoś ten programik? działa to? dzięki za odp.
 4. teraz widziałem bo uruchomiłem instalke od windows 10 ehhh na chwile pomogło ale po restarcie to samo i co mam teraz cały czas to uruchamiać żeby mieć menu start już wole wgrać ClassicShellSetup_4_3_0-pl
 5. @fare używałeś tego do naprawy menu start https://winclub.pl/topic/2449-windows-78110-skrypt-usuwanie-szpieg%c3%b3w-z-harmonogramu-zada%c5%84-zaplanowanych-zada%c5%84-telemetria-off-blokowanie-hosts-optymalizacja-windows/ jest tam taka opcja do naprawy menu ale mi nie pomogła może tobie pomoże dziękować pomógł jednak ten Fix albo nie wiem już co! bo po uruchomieniu fixa nic a nic nadal było tak jak było a tu nagle cud jeszcze raz dziękować dziękować!
 6. ja mam to podobny problem z menu start gdyż jest wygaszone i nic nie mogę robic w nim użyłem tego twojego Fixa do naprawy menu start i nic tylko wyskakuje na końcu że automatycznie nie można było naprawić. Należy poprawnie zainstalować aplikacji „Microsoft.Windows.ShellExperienceHost” i „Microsoft.Windows.Cortana”. a jest jakiś programik który mi na nowo Cortane wgra?
×
×
 • Create New...

Important Information