Jump to content

dunnoish

 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 1. Przy obu systemach zrobiłem te same czynności które powinny poprawić prace, wyłączenie niepotrzebnych programów z autostartu, niepotrzebnych usług defragmentacja itp. itd. Wiec TEORETYCZNIE nowszy i TEORETYCZNIE szybszy W10 powinien działać lepiej a tak nie jest.
 2. Chyba zaczne polować na jakieś promocje dysków SSD, myśle że 240GB mi wystarczy Wytłumaczcie mi w takim razie, skoro tak bardzo zachwalacie wydajność W10, dlaczego u mnie działa wszystko wolniej niż na W7? Uruchamianie na W7 trwało około 40 sekund, teraz to prawie 2 minuty podczas otwierania aplikacji też jest znaczna różnica.
 3. Postanowiłem że zainstaluje najnowszą wersje i potestuje przez jakiś czas, gdy nic sie nie zmieni w kwestii wydajności dopiero pomyśle o przesiadce na W7. Dziękuje za pomoc
 4. Czy 14393 znajde na forum? Nawet nie byłem świadomy że jest kilka różnych wersji W10. A nie lepiej dla tej specyfikacji żeby wrócić do W7? Lub nawet do Win DreamOS z waszego forum? ehh, wybacz, głupie pytanie
 5. Mam już dość stary laptop Asus i3-2310 2.10 GHz 4GB RAM GeForce GT540M 500GB HDD Przez ostanie kilka miesiecy korzystałem z W10 ale wydajnośc spadła komputer uruchamia sie ponad dwa razy dłużej niż jak był na WIN7. Jaką wersje systemu powinienem zaistalować? Komputera uzywam głownie do rozrywki, jakieś gry, filmy muzyka jutub ponieważ do pracy mam drugiego laptopa. Zastanawiałem się nad instalacją Windows 7 Aero blue Lite edition 2016, co o nim sądzicie?
×
×
 • Create New...

Important Information