Jump to content

GARON

 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

About GARON

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

141 profile views
 1. ADATA SX8200 PRO. 1TB i 512MB obydwa podłączone pod M.2. To co mam nie tak panowie?
 2. Miałem już kiedyś ten system ale był trochę niedopracowany. Były w nim bodajże syfy typu msstore, xbox, cortana, edge itp. itd. Powiem tak. To co jest teraz to jest mistrzostwo i BGC zrobił mega robotę. Kiedyś były problemy ze steam teraz takiego czegoś nie ma. Komputer od wciśnięcia przycisku power do ikon pulpitu uruchamia mi się 24 sekundy, dosłownie. Kopiowanie plików z przenośnego dysku na USB 2.0 do systemu i z systemu trwa o wiele szybciej i nie traci się prędkości nie mówiąc już o USB 3.0. Do tego mam wrażenie, że moje dyski SSD 1tb i 512gb ADATA SX8200 PRO działają także o wiele szybc
 3. 1. ??? Miał być usunięty wraz z MS Store, Windows Defender, Instalowaniem Sterów, jest w 1 poście napisane. 2. Zrobiłem, poprzewijał coś, poładował i parę rzeczy wysypał czerwoną czcionką. 3. Nie działa steam (znajomi/biblioteka/sklep)
 4. miało nie instalować sterowników na starcie a pościągało mi razer cortex / stary sterownik nvidia. Do tego miało nie być microsoft store a jest. Co źle zrobiłem?
 5. Który mod najlepszy pod granie? Ten czy Windows 10 Home Pro 1909 Ultra Game x64 by BGT (15.04.2020) bo dostałem info od autora, że niby ten Ultra Game.
×
×
 • Create New...

Important Information