Jump to content

37linx3

 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

About 37linx3

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  San Escobar

Recent Profile Visitors

742 profile views
 1. A propos lin do gry już usunięty.
 2. ohromek Ja używam Firefox w wersji 52.9.0esr ( dziwo łączy się z Bankiem ), gdyż jest to ostatnia wersja wspierająca Win XP. Jedyne wyjście jeżeli zdecydujesz się na tą przeglądarkę to poprosić kolegę/znajomego aby na komputerze/laptopie pobrał dla Ciebie wspomnianą wersję jako plik instalacyjny exe. ( w przeglądarce wystarczy wpisać "Firefox dla XP" - jest tego multum ). Wypalić płytę CD z tym programem ( około 44MB ) i zainstalować z tej płyty przeglądarkę na twoim netbooku. U W A G A ! W trakcie instalacji musisz mieć odłączony internet, bo inaczej w trakcie instalacji Firef
 3. Android TV rozwijany przez Google - w: m.in. Sony, Philips, Xiaomi czy Sharp Tizen - w: Samsung WebOS - w: LG
 4. U siebie też mam dwa systemy na dwóch osobnych dyskach. Instalowałem tak jak radzi TediPower tj. podłącz jeden dysk jeden system, po instalacji odłączyć, drugi dysk i system analogicznie. Po instalacji podłącz oba dyski. Wejdź w BIOS ( ja mam Phoenix i w stosunku do niego będę podawał, w innych mogą być inne nazwy), zakładka "Adwanced BIOS Features", następnie "Hard Disk Boot Priority" i tam ustaw dysk z systemem Win 8,1 na pierwszej pozycji, a dysk z Win 7 na drugiej. Użyj ewentualnie EasyBCD aby ustawić sobie czas na wybór systemu i ewentualnie ustaw jeszcze raz priorytet uruchamiana. U mnie
 5. Oj wiesz, wiesz - czyli w skali od 1 do 5 jak ją oceniasz ( bez brania pod uwagę ceny ). Oczywiście wiem, że to będzie Twoja indywidualna opinia i może się różnić od innych, ale jeżeli nie jest to tajemnicą, to oceń.
 6. Zrzutka, co Ty GT500s jesteś "ojcem dyrektorem". GT500s podaj na PW namiary do przelewu a dostaniesz pieniądze na tą pastę: 1g https://allegro.pl/listing?string=pasta termoprzewodząca gd900&bmatch=cl-dict210105-ctx-ele-1-4-0112 tj. 4,90 pasta, 3,20 przesyłka ekonomiczna - razem 8,10 zł. jeżeli 1.g to mało, to: 4g http:// https://allegro.pl/oferta/gd900-pasta-termoprzewodzaca-4g-intel-nvidia-4-8w-10161685852 tj. 8,90 pasta, 3,20 przesyłka ekonomiczna - razem:12,10 zł. Oczywiście po otrzymaniu namiarów do przelewu, niezwłoczne zobowiązuję się do p
 7. Może wypowie się ktoś kto tą pastę kupił i użył, bo tak to jak stwierdził słusznie Widzior " cała dyskusja jest bez sensu " i przypomina to dyskusję typu dyskusji o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy. W necie są naukowe dowody, że ziemia jest płaska, więc należy moim zdanie do informacji podchodzić wykorzystując swój rozum i doświadczenie, oraz doświadczenie innych zaufanych osób.
 8. Wejdź na tą stronę i sprawdź, czy w " WinPE 10-8 Sergei Strelec (x86/x64/Native x86" nie ma programu do odzysku danych z dysku SSD. razor1995 napisał jak rozumiem abyś uruchomił system na innym dysku - laptopie, uruchomił zapodany program i przeskanował nim po podłączeniu dysk z którego chcesz odzyskać dane. Ja tak to rozumiem. Samo przłeożenie dysku z laptopa do laptopa nic nie daje.
 9. Poszukaj w internecie programu SysTols SSD Data Recowery, możesz nim spróbować. On jest stworzony specjalnie do odzyskiwanie utraconych danych z dysków SSD. Pamiętaj, że wszystkie czynności, które wykonujesz na tym dysku pogarszają sytuację. Ewentualne pobierania itp. wykonuj na innym laptopie lub komp.
 10. Bądź tak uprzejmy i podaj kolegom lokalizację śmietnika oraz datę oraz godzinę wyrzucenia laptopa. Wszyscy mam nadzieje będą wdzięczni. Pozdrawiam.
 11. Osobiście skłaniałem się do Easeus Data Recovery lub (ze wskazaniem) Lazesoft Recovery Suite 4.3.1 Unlimited Edition WinPE 32 Bit. Nie mogę znaleźć poradnika, który w sposób "łopatologiczny" wyjaśni kopiowanie w DMDE.
 12. Nowy dysk jest już "w drodze", gdyż przewidywałem taką ewentualność. Nie będzie to SSD lecz nowy HDD ze względów ekonomicznych. Cena nowego SSD przewyższyła by wartość całego PC. Jak radzisz mam zamiar kopiować uszkodzoną partycję na dysk zewnętrzny. Nie wiem czy użyję DMDE, gdyż w wersji free ma bardzo duże ograniczenia.
×
×
 • Create New...

Important Information