Jump to content

37linx3

Użytkownik
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

About 37linx3

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  San Escobar

Recent Profile Visitors

650 profile views
 1. W międzyczasie jarexpol wrzucił tobie link do najnowszego Simplix-a - jest to zbiór wszystkich dostępnych aktualizacji na twój system. Pobierz go uruchom jako "Administrator" i uzbrój się w cierpliwość. Po analizie program sam zainstaluje brakujące poprawki. Nic nie ruszaj, może wygaszać się ekran, mogą być restarty itd. czekaj aż system sam powiadomi, że został zaktualizowany. Twoje działanie w trakcie pracy programu ogranicz do ewentualnego restartu ręcznego, ale na wyraźną prośbę systemu wyświetloną na ekranie. Po tym działaniu system będzie w pełni zaktualizowany i powinna zniknąć ten prob
 2. zdzisiek24 dziękuję za pomoc. Pobrałem, uruchomiłem i system zassał i zainstalował KB4580345 przez WU bezproblemowo. Pobrany Simplix mogę chyba usunąć?
 3. Mam taki problem: Zainstalowałem Baypass v.3 i 9, system pobrał i zainstalował aktualizacje - ostatnie z 10.2020, ale tyko aktualizację stosu i zbiorczą NET. Nie zainstalował natomiast comiesięcznego pakietu zbiorczego KB4580345 pomimo, że jest widoczna do pobania i instalacji. Pobrałem ten pakiet z Microsoftu i próbował zainstalować - efekt negatywny. Po zapoznaniu się z tematem "Aktualizacje ESU dla Windows 7" dochodzę do wniosku, że powodem jest brak zainstalowanych wcześniejszych pakietów. Jeżeli moje podejrzenia są trafne prosiłbym o podanie od instalacji którego pakietu musia
 4. Może pozostać na tym dysku. Może być połączenie z internetem. Po zakończeniu procesu czyszczenia skrypt sam się wyłączy - czekaj cierpliwie. Skrypt tworzy punkt przywracania systemu, ale jak go pozostawisz to możesz przywrócić ewentualnie niepożądane zmiany (jeszcze mi się nie przydarzyło) poprze ten skrypt. Muszę Ciebie zmartwić, bo problem tkwi prawdopodobnie w przestarzałym systemie. Rozwiązanie było zawarte w linkach dodanych przez rrroberto, zostały one jednak usunięte przy okazji przerwy serwerowej, tak jak i mój wcześniejszy wpis. Wychodzi na to, że będziesz musiał przynajmniej pob
 5. Kliknij na okienko " Nigdy nie sprawdzaj czy ......." jak masz na zrzucie ekr. i zmień na "Wyszukaj aktualizacje ale pozwól mi wybrać czy je pobrać i zainstalować" okienka niżej w/g uznania ( ja pierwsze mam nie zaznaczone). Na forum zjedz na dół do pozycji "STREFA DOWNLOAD", tam na samym dole masz pozycję "Niezbędnik" kliknij poniżej na "Skrypty" tam jest pierwszy od góry skrypt pt. "Windows Vista/7/8.1/10-skrypt] RemoveSPY_AIO - hosts, szpiedzy I telemetria won, optymalizacja Windows" dodany przez ms4 Pobierz plik " RemoveSPY_AIO23.zip" wypakuj i uruchom skrypt jako administ
 6. woj_ani217 on chce wyraźnie przejść z Win10 na Win7 x64 Ultimate, a nie z Win10 na Win10 inna wersja. Do dziesiątki na stronie producenta komplet sterowników na innych stronach które sprawdzałem - skolko ugodno, problemem jest brak sterów pod konkretnie ten model. Znalazłem ale pod Acer A5-575G. Pozostaje dłubanie po identyfikatorach.
 7. Nie ma żadnych ukrytych aktualizacji. Wejdź w "ustawienia zaawansowane" z lewej strony klik na narzędzia, z prawej strony klik na + przy "Aktualizacje Microsoft Windows". Po rozwinięciu podświetlone okienko, i tam zmień na "nie powiadamiaj". Osobiście ustawione mam na "aktualizacje krytyczne" dla bezpieczeństwa, gdyż wyłączone mam pobieranie automatyczne w Windows Update. Popraw ustawienia w Windows Update, aby nie pobierał wszystkich pierdół. Proponuję użyć skryptu: Windows Vista/7/8.1/10-skrypt] RemoveSPY_AIO - hosts, szpiedzy I telemetria won, optymalizacja Windows - (
 8. Chyba musisz szukać sterów po identyfikatorze sprzętu. Nie wiem czy sprawdzi się tu Driver Booster bo nigdy nie używałem go na laptopie. Musi się wypowiedzieć ktoś bardziej doświadczony. Ja dłubałem posługując się identyfikatorem.
 9. Otwórz stronę: https://winclub.pl/topic/17734-uninstall-tools-portable/?tab=comments#comment-267570 tam masz pięć innych programów do dokładnego odinstalowania programów, przynajmniej porównywalnych do Revo lub może lepszych? . Osobiście polecam Total Uninstall.
 10. Z tego co pamiętam niezbędne sterowniki których domaga się system podczas instalacji są w wersji WinXP Prof. i musiał byś z tego systemu je zainstalować. Znacznie prościej: Tak jak wspomniałem wcześnie i potwierdził to brygada 69 pobierz to co proponujemy, wybierz wersję instalacyjną (wszystkie mają już wgrane sterowniki systemowe - v2 pod nowszy sprzęt) i ciesz się dobrym starym XP-ekiem. Podaj efekty.
 11. Proponuję jak przedmówcy - pobrać ponownie system. Otwórz stronę: https://winclub.pl/topic/4510-oryginalne-systemy-operacyjne-obrazy-iso-msdn-by-podlos/ Pierwsza strona - klikaj: Download -> Windows XP -> Windows XP SP3 - Kwiecień 2014 -> Windows XP SP3 PL 9w1 Kwiecień 2014-NiKKA i instaluj, proponuję wersję VLK. Mam nadzieję, że pomoże. Sam mam XP na dziadku i np. sfc /scannow mogę przeprowadzić z płyty wyłącznie z tym zestawem. Powodzenia.
 12. Widzior sprzęt który zaproponowałeś ma lepsze parametry, cena 3 440zł, ale trzeba jeszcze doliczyć kartę WiFi i dysk HDD 1 - 2TB. M4T także dziękuję za sugestie. Może zaproponujecie jakieś zestawy w granicach do 4 000 zł?
 13. Chcę wymienić PC-ta i znalazłem coś takiego: Acer Predator Orion 3000 Intel® Core™ i5-9400F 8GB 1TB + 256GB GTX1660 https://www.euro.com.pl/komputery-stacjonarne-pc/acer-komputer-acer-i59400f-8gb-256-1t-1660s.bhtml Szczerze mówiąc nie potrafię ocenić sprzętu i w związku z tym mam pytanie: Czy ten sprzęt jest warty swojej ceny? Z góry dziękuję za oceny/podpowiedzi.
 14. Bardzo dziękuję wszystkim za opinie. No cóż pozostanę przy zainstalowanym Win XP i Siódemce. Ps. bison616 wszystkie podzespoły to już legenda i dlatego trzymam w sprawności ten sprzęt pomimo, że lata jego świetności dawno zamierzchły.
 15. Mam prośbę o poradę/podpowiedz - jaki system można zainstalować na tym sprzęcie Płyta - IS7 (Intel i865-ICH5) Procesor - Intel Pentium 4 HT 3,40GHz Grafika - AMD Radeon HD 3850 AGP Pamięć - DDR1 4GB Dual Channel Dwa dyski HDD z systemami Win XP Prof (aktualizuje się) i Win 7. Myślę o zamianie siódemki na coś nowszego, może modyfikację Win 8.1 jak to możliwe? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje.
×
×
 • Create New...

Important Information