Jump to content
WinClub

SzymonL

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About SzymonL

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

670 profile views
 1. WU nie znajdowało, więc machnąłem z pena x64 2004 2020-06-09, mielało z 10-15 minut ale w końcu przemialało, jedyny problem to to, że wywaliło tapetę i wstawiło jednolite czarne tło, poprawiło za to czas uruchamiania o ok 10 sekund (dawno temu któraś aktualizacji mi to spieprzyła). Podziękował z regularne wstawki.
 2. Już były jaja że po wywaleniu OneDrivea nie można było zaktualizować z poziomu instalatora, więc lepiej nie ruszać, bo jeszcze to cudo całkiem się zawali pod swoim dziadostwem xD
 3. "Proszem" bardzo: Po prostu miałem 4GB ramu, a w czasach gdy wychodziła Vista standardem było jeden (na szkolnych kompach tak mieliśmy, giga ramu + Vista, to dopiero była masakra). Ankieta Steam, trzy lata od premiery Visty: https://web.archive.org/web/20100123221929/http://store.steampowered.com/hwsurvey/ Większość graczy wciąż ma 2 GB ramu, więc typowy Kowalski na pewno ma mniej. Pomijając długie mielenie dyskiem bez powodu, ani razu nie wywaliła BSOD, wszystko działało jak powinno, można było przeciągnąć "Mój komputer" na krawędź tworząc skróty do partycji, no po prostu żyć, nie umierać.
 4. Poszło dalej, jest na etapie konfiguracji urządzeń, jak będzie stał bez problemów (przydała by się viagra dla Windowsa) to dam znać. Edit: po zainstalowaniu i drugim restarcie od nowa ten sam błąd. Parafrazujęc babcie bazarową: "Super system kur$%, super system"! Edit 2: Wersja 1803 tak samo wali błędem po drugim restarcie, co ciekawe ładuje się dwa razy szybciej niż 1809 ( ~30s vs ~60s, SSD GoodRAM Iridium Pro) Sposób z linka nie działa, system nie mógł zostać naprawiony, a w konsoli druga komenda wywala odmowę dostępu. Nie będę się nerwował tym syfem i tracił czasu, postawię Ubuntu i do przeglądania neta będzie aż nadto. Tyle dobrego że na moim głównym kompie ten syf działa w miarę bezproblemowo. Och jak tęsknię za Vistą, tak po niej jechali, a u mnie działała lepiej niż 7, o 10 nawet nie wspominając...
 5. X64 1809 z 13 listopada (17763.134), pierwszy restart po instalacji i wywala błąd jak na zdjęciu, instalowane dwa razy z dwóch różnych pendriveów, dwa razy to samo, spróbuje wersję 1803.
 6. Też jestem za oficjalnymi poprawkami, mniej problemów będzie (albo i nie, znając M$).
 7. Nic nie trzymam po moich dokumentach więc nawet jakby usunęło to bym nie wiedział, z tego co wyczytałem to problem dotyczy tylko aktualizacji przez WU, nigdzie nie pisali żeby występował przy czystej instalacji.
 8. Zaktualizowałem przez Windows Update, poszło bez problemów, po aktualizacji wstał, wygląda że wszystko ok, uruchamiam ponownie... BSOD xD Na szczęście tylko ten jeden, za to później przestały działać sterowniki od grafiki( RX480) bo wentylator kręcił cały czas i Forza Horizon 4 się nie włączała. Po czystej instalacji wszystko śmiga i nie napotkałem żadnych problemów oprócz błędnych wskazań obciążenia CPU, o którym to problemie wiadomo.
 9. A ja jak debil czekam i czekam, a tu cały czas wersja z czerwca xD
 10. Nic się nie przycina ani nie przycinało, zarówno na tej jak i na poprzedniej.
 11. Ale że co? Zawieszały się, czy może Wiedźmin 3 miał 7 FPS na Pentium 4?
×
×
 • Create New...

Important Information