Jump to content

basket4rap

 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

 1. To jest aktywacja na 180 dni czy na stałe? Jest w ogóle jakaś na stałe do 2019?
 2. Zastanawia mnie jeszcze czy na tym etapie rozwoju systemu, to czy te czyste obrazy, np. z końcówką "30" to są takie wersje, że jak mam automatyczne aktualizację to mi zaktualizuje system do wersji z końcówką "53"? A z kolei jak mam "53" to zainstaluje te dwie łątki, które już się pojawiły do niego?
 3. Są do tego "53" chyba jeszcze nawet dwie łatki: windows10.0-kb4495666-x64.cab windows10.0-kb4497727-x64.cab
 4. A nie można wygenerować (ściągnąć gdzieś) od razu całej czystej instalki 10.0.18362.53?
 5. A będzie tutaj ktoś wrzucał "instalkę" Windows 10 May 2019 Update 18362.30 Release Preview?
 6. Patrzyłem tam wcześniej, ale to trochę słaba opcja. Zainstalowałem natomiast to: https://chomikuj.pl/Aniulajda/Dokumenty/Windows+XP/Spolszczenie++Windows+XP+MUI+Pack,5737632217.rar(archive) I postąpiłem wg tej instrukcji: https://chomikuj.pl/KAMIL4612/Systemy+Operacyjne/Windows+XP/XP+Pro+x64+SP2+Corp+VLK+*5bENG*5d I wyszło naprawdę nieźle, także temat chyba do zamknięcia i serdeczne dzięki za pomoc. Pozdrawiam :)
 7. Nie przeczytałeś mojego następnego postu, w którym postąpiłem właśnie mniej więcej w opisany przez Ciebie sposób i napisałem: "Spróbowałem jeszcze zainstalować obraz z wersji angielskiej stąd: http://www.netsjc.com.br/site/ I choć wprawdzie nie byłem przekonany co do tego pomysłu z ww. powodów (a tym bardziej, że to wersja Pro), to zainstalowałem te wersję i o dziwo wszystko poszło gładko, tak że nawet nie pytał o klucz podczas instalacji i teraz na pulpicie też nie ma żadnego komunikatu a chęci aktywacji. Teraz oprócz wielkich podziękowań, to mam prośbę, jak najlepiej spolszczyć tego Windowsa? Wiem, że jest o tym trochę info w necie (ten z oficjalnym sposobem się raczej nie sprawdzi gdyż dotyczy on SP2 a moja wersja to SP3), dlatego proszę was o najlepszy sposób dla SP3 Pro."
 8. Spróbowałem jeszcze zainstalować obraz z wersji angielskiej stąd: http://www.netsjc.com.br/site/ I choć wprawdzie nie byłem przekonany co do tego pomysłu z ww. powodów (a tym bardziej, że to wersja Pro), to zainstalowałem te wersję i o dziwo wszystko poszło gładko, tak że nawet nie pytał o klucz podczas instalacji i teraz na pulpicie też nie ma żadnego komunikatu a chęci aktywacji. Teraz oprócz wielkich podziękowań, to mam prośbę, jak najlepiej spolszczyć tego Windowsa? Wiem, że jest o tym trochę info w necie (ten z oficjalnym sposobem się raczej nie sprawdzi gdyż dotyczy on SP2 a moja wersja to SP3), dlatego proszę was o najlepszy sposób dla SP3 Pro.
 9. Chyba najzdrowiej będzie dać sobie z tym spokój i wystawię go jako sprawny bez systemu. A tym bardziej się w tym utwierdziłem jak jeszcze przed chwilą zainstalowałem "VRMPOEM_PL-WINXP_PRO_SP2_OEM_PL" i klucz z naklejki nie wszedł, ale jeden z kluczy w necie do tego obrazu wszedł, jednak później w systemie i tak było, że zostało 30 dni aktywacji i przy próbie aktywacji przez neta wyskakuje komunikat, że nie można połączyć się z serwerem. Także nie wiem, czy nie byłoby takiej samej sytuacji, nawet gdybym miał płytę (która mogła być z laptopem) czy też instalkę z recovery. Zatem biała flaga i do sprzedania bez systemu. Ps. Dzięki za wszelkie pomysły i różnoraką pomoc.
 10. Skoro jest pewność co do tego, to nie wiem czy jest sens bawić się w intalację wersji angielskiej a później jakieś spolszczenie (bo rozumiem, że nawet polskie AIO nie zadziała w tej sytuacji, choć i tak nie wiem skąd wziąć tę AIO), tylko albo sprzedać go ze scrackowanym Windowsem albo bez systemu w ogóle.
 11. Ani na naklejkach z laptopa ani w info z neta nie znalazłem tego modelu z Pro, no ale jak już tak kombinuję to i tę opcję mogę sprawdzić.
 12. Właśnie ściągnąłem i instaluję tę wersję i przy instalacji tez nie przyjmuje klucza: http://chomikuj.pl/kamil_stg/Windows+XP/WINDOWS+XP+HOME+EDITION+-+SP3+-++OEM++iso+.+POLSKI,5829767736.rar(archive) Mógłbyś podesłać zatem jakiś dobry link z tymi wersjami AIO?
 13. Czyli jeśli nie mam płyty, z której sklep instalował Windowsa (no a nie mam, bo to OEM), to nie aktywuję go?
 14. Powinien, ale jako, że nie pamiętałem jaka tam była wersja Windowsa, a na naklejce przy klawiaturze czy naklejce na spodzie przy kluczu Microsoftu też nie wynika jaki to Windows, to sprawdziłem w Internecie na polskim i zagranicznych stronach i wszędzie było, że to Home OEM.
×
×
 • Create New...

Important Information