Jump to content

Agatka

 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

About Agatka

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

322 profile views
 1. Nie bardzo wiem co z tym zrobić.
 2. Witam.Panowie skąd można ściągnąć program MS Office 2007 Home & Student 2007? Serial klucz posiadam, ale płyta się zapodziała.
 3. W końcu się udało .Dziękuję panowie bardzo . Po rozpakowaniu pliku rar nagrać plik z obrazem płyty?
 4. Ściągnęłam przez przeglądarkę i znowu jest na koncie Mega.
 5. Założyłam konto na Mega.Nie wiem tylko jak przenieść plik na mój dysk.W chmurze jakieś tam jest.
 6. Ściągnęłam chyba te Vistę z linku kolegi TheStraight.Wcześniej musiałam zainstalować program Mega, ale nie wiem jak przerzucić na mój zewnętrzny dysk.Trochę to skomplikowane. Nie da się prościej ściągnąć tej Visty? Jeden link to chcą nr tel. i 6 zl. mówię OK zapłacę i ściągnę.Przychodzi sms i jakieś info o 3 smsach i znowu 6 zl.Nic nie rozumiem.
 7. Po zainstalowaniu pokazał mi, że zainstalowany jest Windows 7 i klucz. W laptopie są dwie kości pamięci ram po 0,5 gb w sumie 1GB. Pewnie 2 x po 1GB pójdzie a 2x2 GB?
 8. 10 lat temu tak wolno nie chodził ? Ja pierniczę, po co wypuszczali takie laptopy za 3,5 tys.?Ten laptop mam doprowadzić do użytku i podarowany będzie dla osoby niepełnosprawnej która będzie na nim wysyłać smsy i odbierać za pomocą Nokia PC Suite i przeglądać internet.Nie będzie żadnych, innych programów.
 9. Jest tu trochę tej Visty.Którą wersje wybrać Windows Vista Home Premium 32-bit?
 10. Vista lub XP chciałabym zainstalować oryginalny system i dołożyć 2x2 gb ram, bo teraz jest 1gb i muli strasznie.
 11. Witam ponownie Panowie. Dostałam 10 letniego laptopa z zainstalowanym nielegalnym Windows 7. Pod laptopem jest naklejka z kluczem tylko nie wiem do jakiego systemu. Można w jakiś sposób sprawdzić, który system był pierwotnie zainstalowany?
×
×
 • Create New...

Important Information