Jump to content

Mariusz-19

 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About Mariusz-19

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

237 profile views
 1. OK. Temat Zamykamy. Wyczerpałem pulę pomysłów. Zainstalowany system na innym podobnym komputerze, przełożony dysk do Asusa i podczas startu BSOD. Brak wsparcia dla chipsetu i VGA. Tak jak kolega wyżej wspomniał nie ma sensu walczyć, gra nie warta świeczki. Dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam.
 2. Spoko, nie obrażam się. Nawet jak bym miał go zaorać zaraz po zainstalowaniu to chcę spróbować. Ot tak dla własnej satysfakcji.
 3. Tak też mi się wydaje że będzie ciężko. Wyczytałem że są problemy ze sterownikami do chipsetu (SIS i ATI HD3470). To jak on będzie chodził jest sprawą drugorzędną. Pobawię się jeszcze trochę i dam znać co udało mi się zawalczyć. Po dziele się wnioskami. No chyba że się uda zainstalować
 4. Hehe. Nie chcę ale muszę. Nie pytaj dlaczego.
 5. Szkoda. W WDS można zainstalować WIN10 za pomocą instalatora WIN7 poprzez LAN ale niestety nie działa to na starym laptopie na który muszę zainstalować WIN10. WIN10 podczas próby instalacji wywala BSOD jeszcze przed załadowaniem pierwszego ekranu... laptop to ASUS F5SL. Udało mi się do instalatora WIN8 przekopiować wyodrębniony plik Install.wim z WIN10 i instalka poszła ale na samym końcu instalowania wywaliło błąd...
 6. Hejka. Czy jest możliwe stworzenie takiej instalki? Potrzebuje Windows 10 1909 x64 w wersji Pro stworzonej na instalce Windows 7 lub 8 (nie 8.1). Próbowałem z podmianą pliku boot.wim w rożne strony ale nie zdaje to egzaminu. Z góry dziękuje za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information