Jump to content
WinClub

Rybka

Nowicjusz
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. To była jedna z pierwszych rzeczy jaką zrobiłam gdy po podłączeniu bios nie wykrył tego dysku. Bios najnowszy oczywiście. Pozostaje chyba niestety pogodzić się z tym, że nie podłącze dysku ssd pod tą płytę. Dziękuję za odpowiedź.
 2. Panowie mam problem z wyżej wymienioną płytą. Zrobiłam sobie upgrade sprzętu. Płyta jak w tytule do tego c2quad 9400 2.66 GHz do tego dyski jeden pata jakiś wd sata również wd i na pacie mam podpięty napęd dvd te 3 napędy są bez problemu rozpoznawane w biosie. Chciałam sobie dodatkowo zrobić dobrze i podpięłam dysk kingston v300 60GB. I tu pojawia się problem. Bios tego dysku nie widzi. Próbowałam podłączać go solo pod każde złącze sata. Ustawienie w biosie opcji enhanced przy sata też nic nie dało. Na wszelki wypadek sprawdziłam ten dysk na płycie którą miałam wcześniej i wszystko smiga. Czy ma ktoś może jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu czy po prostu ta płyta nie lubi dysku ssd?
 3. dla hd 4850 nie ma sterów pod windowsa 10. W każdym razie na 100% nie da się takowych pobrać ze strony amd. A wiem od osoby, która ma tą kartę, że wrzucenie sterów od 8.1 też nic nie daje.
 4. Wszystko fajnie, tylko z tego co wiem to ta karta graficzna nie spełnia wymogów win10 i amd nie robi pod niego sterowników. Co sprawia, że granie w cokolwiek na podstawowych sterownikach od windowsa jest wręcz niemożliwe.
 5. Posiadam taki sprzęt: Procesor: Intel® Core™2 Duo E4300 @ 1.8 GHz RAM: 5 GB RAM Płyta główna: Intel DQ35MPE Karta graficzna: Asus radeon hd4850 1GB/256bits GDDR3 szukam czegoś lekkiego bez zbędnych wodotrysków.
×
×
 • Create New...

Important Information