Jump to content
WinClub

DivRoK

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About DivRoK

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

597 profile views
 1. Witam @srom-otnik system sprawuje się bardzo dobrze, działa bezbłędnie :-) Wydajność bardzo podobna jak w Win 8.1 :-)
 2. Witam @srom-otnik czy planujesz dodać w wersji Lite opcje wyłączenia na stałe Windows Update żeby się nie pobierały sterowniki NVIDIA? Bo w 1909 był taki problem że jak instalowałeś własne sterowniki to z czasem Windows Update pobierał swoje sterowniki NVIDIA i je aktualizował do nowszej wersji. Pozdrawiam :-)
 3. Dziękuje za odpowiedź :-) Finalna wersja 1909 będzie na dniach czy najpierw będą testy?
 4. Witam @srom-otnik chciałem się dowiedzieć czy odświeżona wersja Win 10 1909 za którą będziesz się zabierał za jakiś czas będzie się różnić w jakimś stopniu od tej wersji jaka jest aktualnie? Pozdrawiam :-)
 5. Witam @srom-otnik chciałem się dowiedzieć czy to jest finalne wydanie 2004 póki co i czy można wyłączyć Windows Update jak wszystko w Optymalizatorze Usług da się na NIE? Wspominałeś wyżej w komentarzach że będziesz odświeżał 2004 jak wyjdzie jakaś aktualizacja łatek :-P Pozdrawiam :-)
 6. Dziękuje za odpowiedz rozumiem że działa to tylko w Win 7/8.1 a w Win 10 1909 niestety nie bo jednak pobiera sterowniki później NVIDIA oraz INTEL i je instaluje
 7. Witam @srom-otnik chciałem się dopytać czy pełna wersja Windowsa 7/8.1 pobiera automatycznie aktualizacje bez twojej wiedzy czy trzeba ręcznie to zrobić i jak to jest ze sterownikami NVIDIA w windows update czy się same pobierają i aktualizacją jak sterownik graficzny w Windows 10 1909 Lite (dodam że w Win 10 pomimo jak wyłączysz aktualizacje przez optymalizator to pobiera sterownik Display NVIDIA i sam je instaluje pomimo że wszystko dasz w optymalizatorze na NIE) Pozdrawiam
 8. Robiłem tak wszystkie sposoby sprawdzałem nic nie działa
 9. Witam system jest bardzo fajny ale niestety mam problem 2 usługami Xbox i nie działa Multiplayer w FH 3 i FH 4 bo są 2 opcje zablokowane/wyłączone ;/
 10. Faktycznie dziękuje za odpowiedź
 11. Tak wiem ale bardziej chodzi mi czy Forza Horizon 3 i 4 działa bo do niej potrzeba XBOX
 12. Witam @srom-otnik chciałem się dowiedzieć czy działa na twojej wersji Sklep żeby pobierać aplikacje i różne gry i xbox pozdrawiam :)
 13. Witam @srom-otnik chciałem się dowiedzieć kiedy planujesz udostępnić nam finalną wersje Win 1909 Lite pozdrawiam : )
 14. Witam ponownie @srom-otnik chciałem się dowiedzieć kiedy planujesz udostępnić nam wersje Win 10 LTSB Lite i czy będzie Ultra Lite? :) Pozdrawiam
 15. Rozumiem dziękuje za odpowiedz :)
×
×
 • Create New...

Important Information