Jump to content
WinClub

N3RO

Nowicjusz
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by N3RO

 1. Zainstalowałem wczoraj 1809 April 2019 v17763.437. Co się okazuje? Problem nadal występuje! Szukałem i wychodzi na to, że ostania stabilna wersja to 1703, która nie ma problemów z Latency od portów USB i innych urządzeń/sterowników. Szkoda, że dopiero dzisiaj się tego dowiedziałem. Najlepiej jednak będzie chyba spróbować 1607, albo nawet 1511 dla pewności. Tematy osób, które miały/mają ten sam problem co ja. Nawet gdy zmienili MOBO, CPU, PSU, DAC lub Słuchawki problem nadal występował, ponieważ wina leżała/leży w systemie. Jednak musi się to tyczyć określonej grupy urządzeń i sterowników, skoro są też osoby, które tego problemu nie doświadczają. Niektóre wpisy mają ponad 2 lata, ale widać, że MicroShit zignorował ten problem i nadal wydaje swoje upośledzone aktualizacje ¯\_(ツ)_/¯ https://www.reddit.com/r/Windows10/comments/a8trp2/can_we_talk_about_dpc_latency_in_1809/ https://www.reddit.com/r/Windows10/comments/89opoz/does_spring_update_1803_fix_any_of_the_audio/ https://www.reddit.com/r/windows/comments/9pvp7b/windows_10_1809_dpc_latency_impacts_sound_and/ https://www.reddit.com/r/Windows10/comments/8ir97i/ever_since_i_updated_to_1803_audio_crashes_from/ Więc niestety znowu muszę zrobić reinstall systemu. To już chyba szósty raz! Mam nadzieje, że ostatni. Nigdy nie miałem tylu problemów... Nigdy więcej najnowszych aktualizacji tego syfu i innym także odradzam wyżej niż 1607.
 2. https://imgur.com/a/ipyKtNl Słoneczna niedziela, wyjdź na dwór i dotleń mózg. Odbiegasz od tematu. Prędzej nadajesz się na wykopkowego napinacza, niż osobę na forum systemowym. "Jak byś kamieniami w szkołę nie rzucał to byś zrozumiał co piszę a nie poprawiał swojego wpisu a potem udawał głupiego." 1. Niczego nie poprawiałem. 2. Nie zapominaj także o tym, że większość osób, które pracują w MS przy systemie, ukończyło szkolnictwo o wysokim stopniu i są to te same osoby odpowiedzialne za ten cały syf, który aktualnie się dzieje. BRAWO!
 3. Prawda, ale gdy chodzi o takie krytyczne błędy jak DPC Latency, który jest raportowany masowo chociażby na r/Windows10 można uznać, że 1903 update to jakaś chora pomyłka i nie powinna ujrzeć światła dziennego. (nie u każdego użytkowanika) Jeśli chodzi o "optymalizowanie" to robię to od momentu kiedy W10 wyszedł. Podstawowe skrypty od m4s + własne modyfikacje rejestru do tego stopnia, aby nie uszkodzić systemu & integralności niektórych usług.
 4. To, że używałem nie znaczy, że była stabilna. Pamiętam, że miałem dużo problemów z audio i nie tylko. Ale je zignorowałem lub nie pamiętam ich rozwiązania. Nie wiem w jakim języku do mnie piszesz, ale słowo "Bulid" nie istnieje. "z badziewiem nad badziewiem i ile ich wydań i ile sprzętów tyle problemów !." ??? Nie wiem czy próbujesz pisać po polsku czy tworzysz jakieś głębokie przemyślenia poetyckie. Zrobić moda? Równie dobrze mógłbyś napisać, że mam stworzyć własny system operacyjny. Ponieważ jaki jest sens korzystać z usług ShitSoftu skoro są same problemy, prawda? Pytanie jest proste. Która wersja systemu sprawia najmniej problemów do dnia dzisiejszego 16.06.2019? Spodziewałem się normalnej odpowiedzi, ale chyba nie mam co na nią liczyć. Więc pozostaje metoda prób i błędów. Instalacja i deinstalacja do momentu, aż trafię na odpowiednią. Dzięki za opinie. Jutro zacznę od tej wersji i zobaczę jak będzie się sprawować.
 5. Zainstalowałem kilka dni temu najnowszy 1903 + aktualizacje i wciąż doświadczam losowych trzasków i przycięć dźwięku w każdej aplikacji oraz spadki FPS w grach. Spędziłem około 40 godzin, aby rozwiązać ten problem i nic nie pomogło. Naprawdę próbowałem wszystkiego! Od odinstalowania/instalacji najnowszych sterowników, ustawienia zasilania, aż po zmiany ustawień dźwięku. Więc problem prawdopodobnie musi dotyczyć opóźnienia , na które wielu ludzi narzeka w tej majowej aktualizacji. To jest moje np. podczas odtwarzania pliku FLAC przez MusicBee (słuchawki na USB podłączone do portu USB 3.0). https://imgur.com/a/GRqQPDT Pytanie brzmi, która kompilacja jest najbardziej stabilna? Moja ostatnia jakiej używałem to 1607. Zastanawiam się nad 1809 April 2019 v17763.437, a może jakaś wcześniejsza?
×
×
 • Create New...

Important Information