Jump to content

Darson

 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Darson

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,043 profile views
 1. Najlepiej będzie jak faktycznie zrezygnujesz z win 10 i tu serio pisze, temat oklepywany setki razy był na forum. Tak jak kolega wyżej napisał win 8.1 a nie będziesz miał takich problemów, bynajmniej nie powinieneś mieć.
 2. A może kolega Boski by napisał jaki windows itp?
 3. Temat rzeka. Ludzie ci co korzystają z windows 10 nigdy nie zrozumieją że są przysłowiowo "Ruchani w pupsko" M$ juz na samym początku wyjścia win 10 wciskał na siłe podświadomie (czytaj reklamy) użytkownikom ten o to system a oni łykali jak młode pelikany bo myśleli chyba że jakaś rewolucja nadchodzi, że będzie pięknie wszystko wyglądało jak i śmigało i do dziś ludzie mają problemy. Czasami myśle że ludzie korzystający z w10 to nie mają problemu z tym systemem tylko z własną psychiką
 4. Nie zgadzam się, to co masz w głowie i co wyszukujesz i klikasz się liczy. Ja od kilku miesięcy nie używam żadnego antywirusa i nie ma problemów i mniej procesów
 5. Ciężko cokolwiek wyczytać z tego co napisałeś.
 6. Juz jest https://winclub.pl/topic/14372-win-jg81-pro-x64-lite/?do=findComment&comment=182347
 7. Nie, daruj sobie zbędne programy do driverów osobiście polecam wyszukanie sterowników po id z menadżera urządzeń lub tez pobierz sterowniki ze strony producenta.
 8. Niech kolega spróbuje w trybie awaryjnym przeskanować Rogue killerem portable, znajdziesz na stronie producenta powinien usunąć trojana
 9. Darson

  Dysk 500gb

  Wyzeruj dysk programem MHDD i zobacz jak sytuacja będzie wyglądała
 10. Znajdą się tacy co będą eksperymentować ja jednak rezygnuje z ccleanera za duzo wynajduje a nie chce mi sie każdego wpisu pojedyńczo sprawdzać, nie po to autor dał oczyszczanie do systemu żeby czyścić innymi programami chyba nie taki w tym cel? może się myle póżniej się dziwić że coś nie działa albo coś znika z narzędzi:).
 11. Myśle że nie warto nawet CCleanerem czyścić sam testowałem i sprawdzałem ile wpisów znajduje w rejestrze to ponad 400 znalazło o ile się nie myle, lepiej korzystać z funkcji czyszczenie z narzędzi.
 12. Darson

  Gry podobne do RuneScape

  Hmmm Albion online?
 13. Przeca w temacie jest napisane że poszukuje minimalistycznej wersji win 7 a wy swoje.
 14. Chciałbym zaznaczyć co do JetClean to najlepiej pobrac ze strony producenta zainstalować po czym zrobić wersje portable jest możliwość w tym programie, odinstalować i korzystać z samego portable no i autoupdate najlepiej wyłączyć np w programie autoruns.
 15. Nie jestem pewny co do win 8 bo nie czysciłem nim w tym systemie dlatego do win 7 napisałem
×
×
 • Create New...

Important Information