Jump to content

angry

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About angry

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

176 profile views
 1. A jak najpierw odinstalować Microsoft toolkit żeby użyć tego?
 2. Cześć, mam podobny problem aktywowałem przez toolkit we wakacje i wszystko działało, a dzisiaj wyskakuje powiadomienie, że nie jest aktywowany nowsza wersja toolkita nie działa Installed product key detected - attempting to activate the following product: Name: Office 16, Office16ProPlusVL_KMS_Client edition Description: Office 16, VOLUME_KMSCLIENT channel Family: Office16ProPlusVL_KMS_Client SKU ID: d450596f-894d-49e0-966a-fd39ed4c4c64 Last 5 characters of installed product key: WFG99 ERROR CODE: 0xC004F074 ERROR TEXT: The Software Licensing Service reported that the product could not be activated. No Key Management Service (KMS) could be contacted. Please see the Application Event Log for additional information. <Product activation failed> @Bladius @dareckibmw
 3. Witam! Chciałbym zapytać czy za pomocą Microsoft Toolkit mogę aktywować Windowsa 10 i Microsoft Office pobrane ze stron Microsoftu? Jeśli nie to uprzejmie proszę o sprawdzone ISO Windowsa 10 po polsku i Microsoft Office po polsku, które aktywuję przez ten toolkit. Dlaczego akurat tym narzędziem? Bo je znam i kiedyś za jego pomocą aktywowałem Office 2016, ale usunąłem sobie to ISO z komputera.
 4. No właśnie czy przyjmie po formacie ten randomowy klucz?
 5. Czy mogę zaktualizować piracko aktywowany Windows 7 do 10 i czy wtedy otrzymam nowy klucz i aktywowany system?
 6. Zainstalowałem tą Professional Plus i działa, dzięki
 7. U mnie działa na UEFI i GPT nagrane Rufusem.
 8. Zobaczymy kolego czy się uda. Nie mogę przekonwertować bo nie mogę wybrać.
 9. No właśnie link do wersji 4.0 z MEGA nie chce mi działać, nie wie dlaczego i po czyjej stronie wina.
 10. I on zadziała z normalną wersją? Dobry link? http://onhax.net/kmsauto-net-2015 Nie znam się za bardzo na tym i nie chcę sobie namieszać w systemie tymi wszystkimi aktywatorami bo nie do końca rozumiem ich zasady, ale najważniejsze, żeby działało. OK, dzięki. A wymagana jest wersja z tematu czy mogę przekonwertować zwykłą z dobreprogramy?
 11. Podpowie kolega jak? Byłbym wdzięczny. Lub jak aktywować tą.
×
×
 • Create New...

Important Information