Jump to content
WinClub

angry

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

About angry

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

505 profile views
 1. Ale nawet jak ja chcę ręcznie wpisać to mnie Windows przekierowuje do okienka gdzie powinno wyszukać te sieci, więc co zrobić? Potrzebuję WiFi, a nie jestem tak dobry, żeby to naprawić. POmożesz?
 2. Nie działa mi WiFi @P4VL0 Nawet po zainstalowaniu sterownika TP LINK
 3. Czy to najlżejsza w pełni działająca wersja Windowsa?
 4. Mogę prosić o link do tematu z lekkim Windowsem 7 na komputer 64 bit?
 5. A jak najpierw odinstalować Microsoft toolkit żeby użyć tego?
 6. Cześć, mam podobny problem aktywowałem przez toolkit we wakacje i wszystko działało, a dzisiaj wyskakuje powiadomienie, że nie jest aktywowany nowsza wersja toolkita nie działa Installed product key detected - attempting to activate the following product: Name: Office 16, Office16ProPlusVL_KMS_Client edition Description: Office 16, VOLUME_KMSCLIENT channel Family: Office16ProPlusVL_KMS_Client SKU ID: d450596f-894d-49e0-966a-fd39ed4c4c64 Last 5 characters of installed product key: WFG99 ERROR CODE: 0xC004F074 ERROR TEXT: The Software Licensing Service reported that the product could not be activated. No Key Management Service (KMS) could be contacted. Please see the Application Event Log for additional information. <Product activation failed> @Bladius @dareckibmw
 7. Witam! Chciałbym zapytać czy za pomocą Microsoft Toolkit mogę aktywować Windowsa 10 i Microsoft Office pobrane ze stron Microsoftu? Jeśli nie to uprzejmie proszę o sprawdzone ISO Windowsa 10 po polsku i Microsoft Office po polsku, które aktywuję przez ten toolkit. Dlaczego akurat tym narzędziem? Bo je znam i kiedyś za jego pomocą aktywowałem Office 2016, ale usunąłem sobie to ISO z komputera.
 8. No właśnie czy przyjmie po formacie ten randomowy klucz?
 9. Czy mogę zaktualizować piracko aktywowany Windows 7 do 10 i czy wtedy otrzymam nowy klucz i aktywowany system?
×
×
 • Create New...

Important Information