Jump to content
WinClub

grzesio764

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

About grzesio764

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

362 profile views
 1. Mam pytanie, czy po instalacji tego moda działa defender czy jest wyłączony w usługach?
 2. Panowie nic nie pomagało, dopiero po wgraniu JG7 problem z Wifi zażegnany. Wyczytałem na zagranicznych forach, że Lenovo flex 15 ma jakieś problemy z kartą bezprzewodową na Windowsie 8.1 , co u mnie by się potwierdziło. Dzięki wszystkim. Moszter, tak to wyglądało.
 3. W menedżerze wszystko ok. Na klawiaturze ani z boku żadnego przycisku nie widzę do włączania Wifi, w zarządzaniu sieciami nie ma żadnego routera ponieważ karta jest wyłączona, nie można jej włączyć bo jest nie aktywny suwak.
 4. Tak, jest na domyślnych, przestawiłem dopiero po instalacji sterowników jeśli ma to coś do rzeczy.
 5. Witam, system zainstalowałem na lenovo ideaPad flex 15, za żadne skarby nie mogę wifi włączyć, sterowniki zainstalowane , koło zegara ikonka jest z czerwonym krzyżykiem że wifi wyłączone, nie można włączyć, suwak nie aktywny, podpowie ktoś o co kaman? Trochę chaotycznie napisałem.
 6. Witam, zainstalowałem tego moda i z racji tego że do jutra mam czas z oddaniem lapka to mam pytanie, nie chce czytać 22 strony bo szybciej by mi zajęło wgranie innego os-a , po połączeniu z routerem przez wifi jest komunikat "Połączenie jest ograniczone " , w czym jest problem? W sieci piszą że win 8.1 ma jakiś błąd z poprawkami czy coś. Stery mam wszystkie zainstalowane. Proszę o szybką podpowiedź. Dziękuję.
 7. Dzięki, na pewno coś wybiorę nie modyfikowanego, JG sromotnika mam wszystkie wersje , to jest mistrzostwo w modach, ale tym razem potrzebuje pełnego XP-ka. Jeszcze raz dzięki.
 8. Witam, proszę nie krzyczeć, że nie chce mi się szukać, pilnie potrzebuje najmniej okrojonego XP- ka którego można będzie zainstalować w trybie AHCI. Czy ktoś podpowie lub podeśle linka. Z góry dzięki. PZDR.
×
×
 • Create New...

Important Information