Jump to content
WinClub

Anonymous07

Użytkownik
 • Content Count

  112
 • Joined

About Anonymous07

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Szukam jakiegoś skutecznego rozwiązania na nachalne banery na WP odnośnie ciasteczek i adblocka. Obecnie korzystam z uBlock Origin z polecanymi filtrami jakie przewijały się tu na forum u użytkowników w temacie skryptów do blokowania reklam. Z góry dziękuję za pomoc / wskazówki
 2. Coś musieli pozmieniać, gdyż tak jak przedmówca zauważył, pomimo używania programu maksymalny transfer jaki udało mi się uzyskać to 5GB (testowane dwa razy w odstępie dwóch dni)
 3. @GT500s, @kitaro czy mając aktywne te filtry, które są widoczne na Waszych screenshotach, Was też WP wita okienkiem dot. zgody i czasem późniejszym odnośnie odblokowania reklam?
 4. @Hannibal, @kitaro dzięki wielkie za pomoc
 5. Witam, Czy istnieje możliwość dostępu (tymczasowego) do katalogu System Volume Information bez używania narzędzi Live CD?
 6. @Widzior, @kitaro wielkie dzięki :)
 7. Proponujesz jakieś narzędzie do wyszukiwania pozostałości w rejestrze? W systemowym niezbyt wygodnie się szuka. Jesteś w stanie napisać, gdzie zostawia swój ślad? Szczególny nacisk kładę tu na rejestr. Dzięki za info, na pewno przyda się na przyszłość
 8. Czy ktoś z Was zna skuteczny sposób na odinstalowanie ZOOMa, tak by nie pozostały po nim ślady w systemie (tj. rejestrze, folderach itd.)? PS: Jeśli odinstalowanie proponujecie za pomocą zewnętrznego programu, to proszę o polecanie wersji Portable danego programu - oczywiście jeśli jest.
 9. Oczywiście nie kwestionuję tego, choć (co ciekawe) według wpisu na stronie jest to zbędne
 10. Czy przypadkiem posiadając filtr "Polskie Filtry Elementów Irytujących (Annoyance)" nie jest tak, że ten powyższy jest już niepotrzebny - zgodnie z informacją na stronie?
 11. Wyczyściłem, ale nadal jest. Podejrzewam, że to jakaś pozostałość po starszej wersji.
 12. Nie wiem jak u Was (i od czego to zależy), ale u mnie dodatkowo jest jeszcze taka opcja: Po kliknięciu, na tą dodatkową opcję, mam zaznaczoną listę nr 2.
 13. Ja kilka lat temu kupiłem Shadow GT680W, który służy mi do dziś i szczerze mogę polecić. Na YouTubie możesz zobaczyć jak sobie radzi, szczególnie w słabym oświetleniu i według mnie jest jedną z lepszych kamerek dostępnych na rynku.
 14. Swoją drogą, wie ktoś może, czy dane, odnośnie liczby zablokowanych reklam od instalacji wtyczki są zapisywane w jakimś osobnym pliku, by można było ten licznik wyzerować?
 15. Sprawdziłem swoje ustawienia i miałem zaznaczoną tą opcję. Mam nadzieję, że faktycznie te obawy są bezpodstawne.
×
×
 • Create New...

Important Information