Jump to content
WinClub

jokerblitz

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Wlasnie ten Direct to byłby pomysł, ale kiedy ja przełączam na direct, to mam 20 fpsow od kopa, i tragiczne freezy.
 2. T R A G E D I A - komputer za 4000 zł, i prosta gra mmorpg jest zbyt wymagająca. Dziękuje za odpowiedzi - do zamknięcia.
 3. Afterburner : Nie można uruchomić aplikacji ponieważ jej konfiguracja bezpośrednia nie jest prawidłowa. Ok odpaliłem HWINFO i - ku mojemu zdziwieniu, to procesor, równomiernie rozkłada na 4 rdzenie , i wszystkie 4 nie ogarniają, skoki na 2800mhz - 2900 mhz
 4. Będę próbował zainstalować starego catalysta pod to... może akurat. Wtedy sprawdzę te spadki. e: z deszczu pod rynne, instaluje zaraz najnowszą adrenalin i zrobię testy.
 5. Napisane jest że AMD, podpisane Microsoft Publisher. Niby trzyma FPS'y w okolicach 100, ide sprawdzic tam gdzie spadaly najbardziej. e: to samo, spadki do 40-35. bateria na wydajność, ustawienia systemu na wydajność, system świeży. Gra włączona , zużycie : Procesor : 26% Pamięć : 28 % Dysk : 19% Odpalona przy tym przeglądarka i TeamSpeak 3.
 6. Dzięki bardzo. Więc tak, siedzi świeża instalacja windowsa, poinstalowałem Driver Boosterem PRO wszystkie sterowniki. W tej chwili pobierają mi się dokumenty firmowe ( muszę je mieć pod ręką ) z dysku google. 1 rzecz - nie mam Ustawień Radeona pod PPM. Podejrzewam że booster zainstalował Windowsowskie sterowniki kart graficznych. Tibia się pobiera, sprawdzę, i dam znać. e: Chociaż od razu się zastanawiam - puścić DDU wywalić te sterowniki i zainstalować aktualny Adrenalin ?
 7. Nie wiem jak będzie ze sterownikami na Windows 7 ? e: Myślałem o 10 z modyfikacją od SCH.
 8. Wiesz co, też sądzę że coś z systemem. Zdecydowałem się na format - polecisz jakiś system warty świeczki na ten sprzęt?
 9. Ten który był zainstalowany - tak, home. Dziękuje za ocenę - pomogłeś z fpsami. Przełącza karte. OS: System: Windows 7 or newer Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 Processor: 2.5 GHz Intel Core i3 processor or equivalent Memory: 4GB RAM Graphics: 512MB; OpenGL 2.1 support Hard Drive: min. 150 MB Rekomendowane wymagania dla tej gry, aż taki szajs kupiłem że FPS'y spadaja do 30?
 10. Witam serdecznie, zakupiłem Acera Nitro 5, na podzespołach AMD za 3999zł w sklepie NEONET. Karta graficzna zintegrowana to R7, dedykowana to RX550. Pobrałem sterowniki AMD Adrenalin - tragedia, gram w jedną grę - w Tibię. Jej wymagania co do grafiki to 512 mb, gdzie RX550 ma 4GB - Jeśli tylko coś zaczyna się dziać na ekranie, fpsy spadają do 30-40 . Czy ktoś ma czas żeby ze mną pogłówkowac i to ogarnąć?
 11. Witam, mam problem z Windows 10, bardzo nietypowy i aż wstyd że nie potrafię sam tego ogarnąć, mianowicie : nie mogę zmienić nazwy pliku/folderu na pulpicie i nie tylko (chociażby moje dokumenty), przenieść go, ponieważ otrzymuje taki komunikat: Nie można odnaleźć określonego pliku, sprawdź czy ścieżka i nazwa pliku są poprawnie określone. Gdzie folder fizycznie jest dalej na pulpicie. Zagwostka, co? Pozdrawiam ps. od razu dodam że to konto administratora, jedyne na tym komputerze.
 12. nie mam "opcji" wyświetlania. - dodatkowo usunalem wszystkie stery, zainstalowalem na nowo 32 bitowe (bo taki procek) i mam błąd karty kod 43
×
×
 • Create New...

Important Information