Skocz do zawartości

jacekdino

Użytkownik
 • Zawartość

  38
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O jacekdino

 • Tytuł
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

350 wyświetleń profilu
 1. jacekdino

  Win JG8.1 Pro x64 2019

  "Ojcze" Srom-otniku... "senkjuuuu".... fajnie że świeżynkę mamy.... @sechu Poczytaj kolego posty Srom-otnika to znajdziesz odpowiedź...
 2. @Schonaldo Hej.. Mam tego moda od 3 dni, a dziś "niespodzianka" nie ma go .. Jakie są przyczyny zniknięcia tej kompilacji? Pozdr
 3. jacekdino

  Win JG8.1 Pro x64 2018

  @-RKI- to nie rozwiązanie Twojego kłopotu. Ja mogę tylko potwierdzić występowanie tego błędu również na mojej konfiguracji sprzętowej. Ściągnąłem grę i niestety występuje to samo. Może Ojciec Srom-otnik coś zasugeruje czy podpowie.
 4. jacekdino

  Win JG10 Pro x64

  Autor moda wprowadził kilka usprawnień blokujących "szpiegowanie M$", a dodatkowo w swojej instrukcji do systemu, zaleca zastosowanie rozwiązań, które znajdziesz w katalogu TUNING --> PRYWATNOŚĆ (tym, który jest na pulpicie, po tym jak system zainstalujesz).
 5. jacekdino

  Win JG10 Pro x64

  Przecież WU możesz wyłączyć korzystając z "Optymalizatora usług".
 6. jacekdino

  Win JG8.1 Pro x64 2018

  Hej Kolego Szanowny .. Nie były moim celem jakieś osobiste "wycieczki" w Twoją stronę czy uszczypliwości. Nie nie.. Ja wszystko zrozumiałem, chodzi mi tylko o to że @ Srom-otnik wielokrotnie pisał w swoich wypowiedziach o tym, że nie będzie innej bazy teraz, bo nie ma na to tyle czasu. Ludzie nie śledzą tego, i później co jakiś czas wypływa takie pytanie, czy sugestia. Nie czytają całych wątków, i zadają pytania, na które odpowiedź jest 2 strony wcześniej. Sam powiedz ile razy chciało by Ci się chciało odpisywać na to samo. Tyle tylko chciałem dodać. Pozdrawiam Cię serdecznie i miłego dnia .
 7. jacekdino

  Win JG8.1 Pro x64 2018

  No właśnie. Skoro tak "ładnie i pięknie" to po co to "ale"... Jakby mu przebiegła taka myśl, miałby chęci i czas, potrzeby własne ect. to pewnie coś by takiego stworzył. To jest hobby, a nie obowiązek robienia innych wersji bo ktoś ma klucz do czegoś. Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z pracy Kolegi @Srom-otnika, a raczej doceniać trzeba to co udostępnił.
 8. jacekdino

  Win JG10 Pro x64

  Ok... Umieszczę na mega i link na PW Ci wrzucę, plus sumy kontrolne.
 9. jacekdino

  Win JG10 Pro x64

  Który obraz potrzebujesz? Dziś nie obiecuje nic, ale jutro mogę wrzucić na "mega"
 10. jacekdino

  Win JG10 Pro x64

  Aha no to dobrze... to ja przerywam przesyłanie na mega, bo kosmicznej prędkości nie osiągam
 11. jacekdino

  Win JG10 Pro x64

  Słuchaj, to ja wrzucę na mega obraz w wersji Core, ten który udostępnił @Srom-otnik zanim wersja 3w1 powstała. Nie wiem czy ta wersja różni się od tej z wersji 3w1. Podeślę link na PW. Tutaj nie będę linka udostępniać bo autor może tego sobie nie życzyć.
 12. jacekdino

  Win JG10 Pro x64

  Rozumiem, że sprawdziłeś opcje typu sumy kontrolne obrazu, inny pendrive żeby obraz wypalić, różne gniazda USB, poprawność ustawień w Rufusie czy innym programie którym przygotowujesz sobie obraz. To Kolego sprawdź czy na przygotowanym pendrive obrazu 3w1, coś się zmieni jak dodasz plik "ei.cfg" i wrzucisz go w "sources" Zrób go sobie w notatniku, wzuć tam taki wpis: [Channel] Retail Nie wiem czy to coś da, ale sprawdzić możesz.
 13. jacekdino

  Win JG10 Pro x64

  @eigo Pytam z ciekawości tylko. W jakim celu to robisz? Różnica w instalatorze "3w1" a sam "Core" to niecałe 700 mega. Pendrive masz za mały ? Mając 3w1 masz zawsze wybór. No ale każdy tam ma swoje podejście.:)
 14. jacekdino

  Win JG8.1 Pro x64 2018

  Sprawdź w Folderze TUNING, który jest na pulpicie po instalacji systemu, czy nie masz tam folderu SKRYPTY i dalej folderu STEROWNIKI. Tam powinny być dwa skrypty. Tak przynajmniej jest w W10 które wyszły spod ręki @Srom-otnika.
 15. jacekdino

  Win JG10 LTSB x64

  U mnie wersja Lite, KMSAuto Net 1.5.1 też bezproblemowo się aktywowała.
×

Powiadomienie o plikach cookie