Jump to content
WinClub

jacekdino

Użytkownik
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

About jacekdino

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

734 profile views
 1. Od jakiegoś czasu mam na myśli że korzystam z jego modyfikacji kilka miesięcy. Napisałem przecież, że mam zrobioną aktualizację skryptem autora do wersji 18363.753. Nie stawiałem systemu na świeżo. I ta wersja chyba z 20.03.2020 jest. gpedit.msc - powtórzę, że błędów u mnie brak
 2. @zbigniew59 Siedzę na tym systemie od jakiegoś już czasu. Moje symulatory chodzą na nim jak na żadnym innym systemie. Aktualizowałem go do wersji 18363.753 skryptem od GHOST-a. Wszystko chodzi jak powinno. Generalnie podczas zamykania systemu najpierw pojawia się napis "Zamykanie" i za chwile przechodzi na język angielski "Shutting down". Podczas uruchamiania jedyny napis po angielsku to "Welcome". Nic więcej nie widzę po angielsku. gpedit.msc działa u mnie bez zastrzeżeń. Żadne błędy się nie pojawiają. (komp z opisu) pozdr.
 3. źródło modyfikacji http://ghostspectre.the-ninja.jp/1909.superliteupdate3.html Używałem przez kilka miesięcy wcześniejszy mod Bardzo dobra robota
 4. W moim przypadku, oczywiście najnowsze stery do grafy...
 5. U mnie 1060 również w komputerze i osobiście nigdy nie miałem kłopotów z instalacją sterów, bez względu na bazę "zdychy". Aktualnie latam na Sromotnikowym LTSB, a tam bazą jest 1607.
 6. "Ojcze" Srom-otniku... "senkjuuuu".... fajnie że świeżynkę mamy.... @sechu Poczytaj kolego posty Srom-otnika to znajdziesz odpowiedź...
 7. @Schonaldo Hej.. Mam tego moda od 3 dni, a dziś "niespodzianka" nie ma go .. Jakie są przyczyny zniknięcia tej kompilacji? Pozdr
 8. @-RKI- to nie rozwiązanie Twojego kłopotu. Ja mogę tylko potwierdzić występowanie tego błędu również na mojej konfiguracji sprzętowej. Ściągnąłem grę i niestety występuje to samo. Może Ojciec Srom-otnik coś zasugeruje czy podpowie.
 9. Autor moda wprowadził kilka usprawnień blokujących "szpiegowanie M$", a dodatkowo w swojej instrukcji do systemu, zaleca zastosowanie rozwiązań, które znajdziesz w katalogu TUNING --> PRYWATNOŚĆ (tym, który jest na pulpicie, po tym jak system zainstalujesz).
 10. Przecież WU możesz wyłączyć korzystając z "Optymalizatora usług".
 11. Hej Kolego Szanowny .. Nie były moim celem jakieś osobiste "wycieczki" w Twoją stronę czy uszczypliwości. Nie nie.. Ja wszystko zrozumiałem, chodzi mi tylko o to że @ Srom-otnik wielokrotnie pisał w swoich wypowiedziach o tym, że nie będzie innej bazy teraz, bo nie ma na to tyle czasu. Ludzie nie śledzą tego, i później co jakiś czas wypływa takie pytanie, czy sugestia. Nie czytają całych wątków, i zadają pytania, na które odpowiedź jest 2 strony wcześniej. Sam powiedz ile razy chciało by Ci się chciało odpisywać na to samo. Tyle tylko chciałem dodać. Pozdrawiam Cię serdecznie i miłego dnia .
 12. No właśnie. Skoro tak "ładnie i pięknie" to po co to "ale"... Jakby mu przebiegła taka myśl, miałby chęci i czas, potrzeby własne ect. to pewnie coś by takiego stworzył. To jest hobby, a nie obowiązek robienia innych wersji bo ktoś ma klucz do czegoś. Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z pracy Kolegi @Srom-otnika, a raczej doceniać trzeba to co udostępnił.
 13. Ok... Umieszczę na mega i link na PW Ci wrzucę, plus sumy kontrolne.
 14. Który obraz potrzebujesz? Dziś nie obiecuje nic, ale jutro mogę wrzucić na "mega"
 15. Aha no to dobrze... to ja przerywam przesyłanie na mega, bo kosmicznej prędkości nie osiągam
×
×
 • Create New...

Important Information