Jump to content

gkvdr

 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

About gkvdr

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

443 profile views
 1. @Widzior @wiktorynek Nie będą używać sklepu MS. Główni bohaterowie będą klepać w MS Office (pewnie wrzucę 2016 lub 2019), generować/odczytywać PDF, drukować, obsługiwać programy księgowe, buszować po necie, obrabiać zdjęcia programem typu małpka (tzn. usuń czerwone oczy, rozjaśnij, przytnij...), obsługiwać smartwatcha garmina oraz telefon przez program dostarczony przez producenta...gierki to raczej coś prostego bo lapek to grafiki wybitnej nie posiada, więc nie potrzeba sklepu MS. Dzieci nie będą nic instalować bo póki co to pełzają;) Którą wersję LTSC z forum proponujesz??
 2. Ok. Wiesz 8.1 i 7 udało mi się ogarnąć i działa od lat u znajomych i mi nie stękają, ale skoro dycha to taka siara no to ja nie mam pytań... np.? (to dla mnie w ramach edukacji;) Eee... tu można coś tam podziałać - patrz https://www.startpage.com/pl/ (wyrzuca wynika z googla ale nie polecam bo kupiona ostatnimi czasy przez system1 tak samo jak przeglądarka waterfox) lub https://asciimoo.github.io/searx/ .
 3. Chcesz zatem powiedzieć, że to co znalazłem na szybko: https://privacy.sexy/ https://wpd.app/ https://www.w10privacy.de/english-home/ https://github.com/crazy-max/WindowsSpyBlocker jest ch**a warte i ch***em podparte? I szkoda prądu bo i tak je**ie po updatach?
 4. A jakiś chociaż minimalny tunning w kwestii prywatności? Przecież to grzech wystawiać bliźniego na rzeź microshitu;)
 5. Siema Pacjent - https://www.x-kom.pl/p/571380...00u-16gb-512-ips-czarny.html Na czatboxie @M4T zaproponował W10. Którą wersję polecacie żeby działał WU bez cyrków? Lapek idzie do ludzi nieobcykanych w temacie więc ma po prostu dzialac - net/ms office/czasem prosta gierka online - tyle. Na stronie acera stery tylko dla W10. Czy to oznacza, że nie ma szans na W8.1? Gdzieś na forum był link do kluczy W10 w dobrej cenie ale nie mogę znaleść. Może ktoś podrzucic? Pozdro
 6. Serio tak ciężko jest odpowiedzieć na proste pytanie? Naprawdę wolisz bełkot nie na temat i nabijanie postów? Słabo kolego.
 7. Co to jest za zestaw paczek i co wnosi?
 8. Hej Instalacja na VB - no problem, natomiast WU ma jakieś sapy i wykłada się na instalacji kb4540688 - kod 80073712. Ściągnięcie i instalka po za WU nie rozwiązuje problemu. Nie wiem czy ma to znaczenie, ale przed wyszukiwaniem aktualizacji zmieniłem ustawienia WU na "wyszukaj aktualizację, ale pozwól mi wybrać..." Jakieś pomysły?
 9. No nic trzeba z tym żyć;) Wracając do tematu - poprawki ściągać z WU czy gotowy pakiet z forum (jeśli tak to który?) No i jaka ewentualnie alternatywa dla configów z 1 postu, thx
 10. Od dawna to ja systemu nie stawiałem więc wypadłem z obiegu:) Ale spoko dzięki za oświecenie. BTW. Wszystkie okienka tj. 7,8.1,10 mają tak rozwiązane update'y?
 11. No to kicha bo myślałem, że jest to jakieś osobny/osobne KB które można pominąć w aktualizacjach i zassać tylko te które chcę zainstalować.
 12. Dzięki Wersję, którą zainstalowałem sprawdziłem narzędziem https://www.grc.com/inspectre.htm i wychodzi, że łatek brak. Które KB zatem unikać, żeby nie weszły łatki na Meltdown i Spectre?
 13. Czołem Panowie zainstalowałem właśnie Windows7 x64 wersja GSP12017X64-de33095e (wersja Mr.T Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2017 winclub PL Finał + aktywator Daz 2.2.1) i mam parę pytań: 1. Popraweki ściągać z WU czy gotowy pakiet z forum (jeśli tak to który?) 2. Czy taka kolejność użycia skryptów kolegi m4s jest ok? ( instalacja z WU/pakiet z forum, RemoveSPY_AIO, UUAWU) 3. Jakie numery mają łatki spectre i meltdown i pozostałe poprawki łatające intela a spowalniające ich pracę. Jest możliwość ich usunięcia? I w końcu co możecie polec
×
×
 • Create New...

Important Information