Jump to content

Rudio

 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

About Rudio

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

1,509 profile views
 1. Rudio

  Autocad a wymagania

  To pewnie wystarczy, ale wiadomo im lepszy CPU, więcej RAMu, mocniejsza grafika, tym lepiej . Wymagania pewnie widziałeś, jak nie to tu są: https://knowledge.autodesk.com/support/autocad/troubleshooting/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/System-requirements-for-AutoCAD-2021-including-Specialized-Toolsets.html Polecają 3GHz+ , >8GB RAMu, grafę z >=4GB VRAMu
 2. Rudio

  Autocad a wymagania

  Zależy jak duże modele tworzysz/czytasz. Do prostych pewnie wystarczy. Do tego nie sprecyzowałeś jakiego CADa, czy 2D/3D, itp. Bo uruchomić to nawet na integrze można, ale praca na tym to makabra.
 3. Jeszcze możesz w panelu nvidii spróbować podpiąć pod dedykowaną. Nie wiem, wymagania niby spełnione, visuale pewnie sprawdzone. Najlepiej popytaj na discordzie/reddicie od xenii.
 4. Jakiej to firmy, bo może lewiznę ci z przeflashowanym VBiosem wcisnęli, to [FAKE] w Gpu-z też by wskazywało i wytarty rdzeń bez numeru
 5. Sprawdź czy możesz w biosie wyłączyć integrę. Może na dedykowanej pójdzie. Co to za lapek?
 6. Akurat na asrocku jest/była funkcja non-z OC, która pozwala na podkręcanie, ale na nowych biosach już poblokowana bo Intel się boczył. Mam płytę B85M Pro3 od asrocka i działa to ale tylko na starym biosie v1.30 w nowszych nie widać lub jest wyszarzona opcja w biosie. Nie wiem czy twoja płyta to miała bo na stronie supportu nic nie widać. Popróbuj na starszych wersjach. Ewentualnie może jakieś modowane BIOSy. edit: wynik z googla piszą, że działa na wersji 2.10 https://forum.pclab.pl/topic/1203247-Asrock-H87M-PRO4-z-I74790K-NonZ-OC/
 7. Walnij tego inspirion-a młotkiem bo to chyba najlepsza naprawa :D. A tak na poważnie to wygląda na problem sprzętowy zwłaszcza sądząc po cyrkach z ekranem i BSODach
 8. Napisałem ceregiele, nie kombinacje. To żadna trudność, ale trzeba "umić". Jedną zaletą wirtualki jest możliwość uruchomienia w oknie i skalowania bardzo starych programów/gierek, które chodzą w jednym wątku i badziewnej rozdzielczości np.640x480. Autor i tak zrobi co uważa za odpowiednie.
 9. A może wystarczy Win7 z użyciem windowsowej wirtualki XP mode? Odchodzą wtedy ceregiele z podwójną instalacją/partycjonowaniem/bootowaniem/etc.
 10. Przeczytaj sposób aktywacji podany przez @razor1995 bez klucza ten system jest w trybie testowym i się restartuje, trzeba było czytać przy instalacji.
 11. Zasilacz, płyta główna, porty usb (o ile są do nich podłączone mysz/klawa), brak/złe sterowniki. Bez dokładnej specyfikacji sprzętu to można zgadywać.
 12. Tu masz: https://www.uwe-sieber.de/files/devicecleanup.zip To usuwa sterowniki nieistniejących urządzeń
 13. Jest, wyguglaj sobie program DeviceCleanup
 14. Sterownik czytnika może zainstaluj na nowo.
 15. Najwięcej zyskasz pracy na baterii wyłączając lub przykręcając energożerne urządzenia: matrycę, grafikę nvidii, procka, itp. Pobaw się planami zasilania.
×
×
 • Create New...

Important Information