Jump to content

Hannibal

NoChatbox
 • Content Count

  382
 • Joined

 • Last visited

About Hannibal

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

1,435 profile views
 1. A to aby na pewno numerki mające cokolwiek wspólnego z buildami systemu (a nie wersjami aplikacji)? Tak tylko pytam (by dać znać, żem tu był). PS Pakiet lokalizacyjny polski też mi się - tak jakoś sam - pobrał ze sklepu w wersji 20240.1.1 i niewiele z tego wynika.
 2. IMHO, lepszym niż CXP źródłem jest to: https://docs.microsoft.com/pl-pl/windows-insider/flight-hub/ (choć w wypadku 19042.x trzeba trochę stronę "poprzewijać"). Innym miejscem informującym o "nowościach" jest: https://insider.windows.com/en-us/ (nie wiem czy i ew. jaka różnica jest między zalogowanym a niezalogowanym "oglądaczem").
 3. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Prawa_Murphy’ego
 4. Ja wiem (choć o "starszość dat" pewnie moglibyśmy się poprzekomarzać ), ale... Kompletnie nie widzę związku między tym o czym jest mowa w tym wątku, a wersją serwerową systemu (to ona ma w nazwie vNext - nie mylić z "Version Next", którą to nazwą jest oznaczana "zwykła" 10). Widać Pan ziloth dzwony słyszał i tylko(?) kościoły pomylił.
 5. Zgodnie z tytułową prośbą - poważnie: "...podczas instalacji systemu z pendrive..." nie zachodzi ani konieczność, ani możliwość skonfigurowania BIOS-u.
 6. Nawet nie śmiem pytać co to jest "dźwięk testowy" mający związek ze "świeżo postawionym Windows 7" - przyjmę, że taki związek istnieje: Po pierwsze - a na płycie buzzer jest wpięty? Po drugie - w rejestrze wpis w kluczu HKCU\Control Panel\Sound wygląda tak: Beep - Reg_Sz - yes? Po trzecie - pewnie wystarczy zdjąć radiator z CPU i o ile zdąży Pan wejść do systemu to "dźwięk testowy" - cokolwiek to jest - będzie słychać. Po czwarte - proszę wyjąć wyjąć RAM z płyty i uruchomić komputer. Jeśli odpowiedź na "po pierwsze" jest twierdząca, to nawet nie "tes
 7. A potem, zamiast dziękować, będą marudzić, że coś jest popsute, bo instalator (aktualizacja) się zatrzymał.
 8. Kolejność dowolna, byle przy podpiętym (na czas instalacji), tylko jednym dysku. - Tym przeznaczonym na instalowany aktualnie system. Potem wybór systemu z poziomu boot priority. To pozwoli uniknąć niespodziewajek w postaci padniętego wspólnego loadera np.
 9. 1. Pan seba 881 "dobrze czytał" - klucz może być np. "od kolegi", ale... 2. To i tak nie będzie downgrade, a zainstalowany - i aktywowany lub nie - system w żaden sposób nie będzie mógł skorzystać z licencji Windows 10 Pro, bo... 3. Okres wsparcia dla Windows 7 uległ zakończeniu, a tym samym... Proszę doczytać treść pkt 7 Postanowień licencyjnych (jest tam i pośrednio odpowiedź na pytanie dot. powrotu do Windows 10).
 10. Tak, można używać kilku programów na raz (i to nie tylko przeglądarki wraz z aplikacją do obsługi telefonu). PS Ło Matko!
 11. Ja nigdy nie miałem problemu z aktywacją - i to nie tylko Windows 8 - po... wpisaniu klucza (w trakcie lub po instalacji). PS Gdyby co - to powyżej jest reakcją alergiczną na "nie chce mi się..." (tu: raczej czytać posty na temat aktywatorów niż te ułatwiacze życia pobierać).
 12. To: https://www.download.net.pl/jak-usunac-microsoft-edge-z-windows-10/n/7324/ Pan sprawdzał?
 13. I o jakim BSOD-ie mowa? Jakoś i jego "numerków" nie mogę się w poście otwierającym dopatrzeć.
 14. Choć Pan djrys jeszcze tu nie umieścił buildu 20201.1000, to pozwolę sobie o nim - o buildzie, a nie Panu djrysie - dwie uwagi skreślić: 1. Kilka początkowych % pobierania może trwać (i trwać), potem jest już bez oporów. 2. Dla aktualizujących - w wypadku instalacji czystej to nie ma raczej znaczenia - bydle mocno się, w czasie pobierania i instalacji, rozpycha. W lokalizacjach Windows.~BT oraz SoftwareDistribution zajęło mi prawie 50 GB. Jeśli więc ktoś ma miejsce (partycję systemową) mocno przykrojone, to może się natknąć na problem z zajętością. PS
×
×
 • Create New...

Important Information