Jump to content

analyzer64

Mega użytkownik
 • Content Count

  282
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About analyzer64

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Warszawa

Recent Profile Visitors

425 profile views
 1. Mam tego samego laptopa (te same numery), tzn. moja mama ma. U mnie działa on z T8300 (nie chciało mi się inwestować w T9300, choć działałby na 100%), jest SSD 120Gb Goodram i karta wifi Intel 6205, podejdzie wiele kart o bliźniaczej konstrukcji - podejrzewam, że nawet 7260AC - choć występuje w wielu wariantach. Poszukaj sobie w dziale Hardware, bo również sporo o tym laptopie pisałem. Kartę wymienisz po ściągnięciu klawiatury, natomiast do wymiany CPU trzeba rozebrać całego laptopa, żeby wyjąć płytę główną.
 2. Co do karty wlan, u mnie w tej Toshibie działa Intel Centrino 6205, dałem tylko adapter na half-size.
 3. Tam SATA II siedzi, taki dysk jest obecnie i tak pokazuje, u mnie pokazuje Sata III ale to dlatego, że SSD taki interfejs obsługuje, natomiast osiągi są charakterystyczne dla SATA II.
 4. Ale gdzie? Na ostatnim screenie widze GL40
 5. Ale tu T9600 nie ruszy, T9300 to max.
 6. HDMI i DP to przecież bardzo podobne interfejsy, z tą różnicą że DP nie obsługuje ARC. Ja używam DP, ale tylko dlatego, że komputer, którego używam nie posiada HDMI, inaczej skorzystałbym z tego drugiego, bo i przewody są łatwiej dostępne.
 7. Wrzuciłem system na mega.nz: https://mega.nz/#!vI0VVIwA!8MChebEebehPrT9q_trhcStif4VkjLdGzj9ebQQpjRY
 8. Tylko ciekawe jak wygląda test całej platformy a nie tylko CPU, bo na broadwellu masz DDR3, w nowszych DDR4, dysk M.2 NVME trzeba montować na adapterze...coś za coś.
 9. Lubię takie podejście Też po zmianie i5 na i7 zaktualizowałem naklejki Nie wiem na ile ta z W10 była oryginalna.
 10. Sklep musisz przywrócić, bo bez tego nawet komendą z PS nie zainstalujesz, miałem to samo jakiś miesiąc temu.
 11. Jak dla mnie to cewki przy procesorze, albo "niesie się" od dysku SSD, bo te np. przy ruchach myszką popiskują. Miałem tak w MX200, w 850 Evo (choć tu bardzo cicho) i teraz w MX500, tak samo jak w tym pierwszym.
 12. Nawet płyty za bardzo nie opłaca sie kupować do tego laptopa, a też czasem padały. Moim zdaniem bez grubej rzeźby - nic z tej płyty nie wykrzesasz, a mam tu na myśli przelutowanie chipsetu i ewentualnie układu graficznego na np. GMA4700, co też nie wróży powodzenia
 13. Jedyne co tam zmieścisz bez kombinowania to raczej płyta z L300D czyli na AMD, a nie jest to dobry produkt. Takie moje zdanie, ale może się mylę.
 14. Jak widać, są bardzo porównywalne: A poza tym, wiedz że do zmiany procesora w tym laptopie, trzeba go rozebrać praktycznie całkowicie. Ja swojego rozkręcałem już wielokrotnie, a nie jest to dobre dla gwintów, czy zatrzasków.
×
×
 • Create New...

Important Information