Jump to content
WinClub

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Działa to w najnowszym win 10 x64 ?
 3. Today
 4. Ok zaraz zobaczę Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 5. Spróbuj tego , powinno pomóc
 6. Już mam. Ale nie mogę zainstalować mam coś takiego Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 7. CIĄGLE NIE POTRAFISZ SIĘ NAUCZYĆ, ŻE PODSTAWA TO PODAĆ SPECYFIKACJĘ SPRZĘTU. Piszą ci to w każdym twoim temacie - ale widocznie jesteś ODPORNY NA WIEDZĘ. Jeśli będzie tak dalej jestem za tym by cię zbanować. UCZ SIĘ WRESZCIE! Z tego co widzę na czatboxie dogadałeś się z GT500s - ALE TO CO NAPISAŁEM WYŻEJ - jest dalej aktualne. I szanuj to co ci zaproponował, BO TAKICH OFERT PRAWIE NIE MA!
 8. hmm.. jaki procesor masz?? wtedy sie wyjasni o jaka karte ci chodzi ew. czy masz ja !! hihihi co to sprzet?? laptop czy stacjonarny??? z tego co widze to duuze rawdobodobienstwo to laptop... pytanie ??? jaki procesor???
 9. Jakiś problem z pobraniem? Pobierz plik przez ich apkę
 10. @hrollo podaj dokładną specyfikacje komputera i czy korzystałeś z programów w dokumentach czy nie i przy auto starcie co zostało wybrane i najważniejsze jaki ty wybrałeś w biosie w zakładce boot Legacy / UEFI i jaka edycja Windowsa została zainstalowana Professional ?
 11. Jakub

  tworzenie porad

  żadne free bandicam plus witamina keygen.
 12. Również polecam Logitech M185, używam od wielu lat i jest świetna.
 13. Obecnie M185 to są defacto M175 czyli wycięli z M185 obsługę unyfing co mnie mocno wurwiło jak zakupiłem kolejną M185 po latach. Ale tak myszka wygodna i bardzo spoko działa na różnych powierzchniach. Niestety u mni często są problemy powyżej 3-4m od nadajnika. i bardzo wytrzymała (zwłaszcza gdy malutkie dzieci dostana ją w rączki)
 14. Zrob jescze 16tysięcy tych twoich postów. Czemu tu jescze nie poleciał ban na typa?
 15. witam jakiego programu używacie do nagrywania ekranu?? najlepiej aby byl free i portable??
 16. Drogi sprzęt Microsoftu działa jak PC sprzed 20 lat - Microsoft ma problemy z urządzeniami z linii Surface. https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/sprzet/microsoft-ma-problemy-z-urzadzeniami-z-linii-surface-ich-wydajnosc-jest-mocno/zz3mkee
 17. Wyłaczyłem karte graficzna AMD ekran działa w mniejszej rozdzielczosci ale nie widać w menedzer urządzeń tej karty intela.
 18. Powiedz Ty mi czemu mi teraz tak komp muli...
 19. zainstalowałem LTSB i zdziwko bo po instalacji programów, sterowników i optymalizacji mam poniżej 40 procesów i 0,7 Gb zajętej pamięci a wszystko śmiga jak należy zatem ten system nie dość że na słabe kompy to jeszcze pod bardzo wąskie zastosowanie aby jakiś konkretny program sobie jedynie na nim działał
 20. obecnie coś musieli poprawić bo jest ok od tygodnia, 0 problemów, ale jak tylko się pojawią sprawdzę :]
 21. jakieś porady jak namierzyć przyczynę?
 22. To system na bardzo słabe kompy a co do aktywatora to możesz spróbować tym(radzi sobie tam gdzie inne polgną) http://basewin.pl/reloader.html
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information