Skocz do zawartości

"Win Spring Project 2014 - PE" czyli Windows Live


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

"Win Spring Project 2014 - PE" czyli Windows Live



proone.png



 

czyli

 

koło ratunkowe bazujące na najbogatszej wersji Windows 8.1 witch update 1 Enterprise.

 

Do pobrania zależy od potrzeby są dwa obrazy : wersja x86 i x64.

 

Widok po uruchomiweniu:

 

HtEe.jpg

HtEf.jpg

HtEg.jpg

 

 

Download:

 

x86 - 429 mega

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

x64 - 539 mega

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

moszter lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziś chciałem odpalić go lecz po załadowaniu plików i pokazaniu się botscrena win 8 wyskakuje mi bluescren  :(  komputer napotkał problem i należy uruchomić go ponownie i sam sie ressetuje chce zaznaczyć że podczas instalacji normalnej 8.1 jest to samo ale za to windows 8 działa normalnie

a oto log z raportu błędów w windows 7 :

Opis
Aktualizacja systemu Windows nie została zainstalowana prawidłowo. Wysłanie następujących informacji do firmy Microsoft może pomóc ulepszyć oprogramowanie.

Sygnatura problemu
Nazwa zdarzenia problemu:    WindowsUpdateFailure
ClientVersion:    7.6.7600.256
Win32HResult:    8024001f
UpdateId:    00000000-0000-0000-0000-000000000000
Scenario:    Scan
SourceId:    101
Environment:    Unmanaged
Wersja systemu operacyjnego:    6.1.7601.2.1.0.256.48
Identyfikator ustawień regionalnych:    1045
 

 

Laptop _

 

intel core duo T2050 2x1.6 Ghz

intel i945PM

Geforce 7300 go 128 mb

2,5 gb ram

dysk samsung hm250hj ATA DEVICE (250 gb/7200/sata2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarek - czegoś tu nie rozumiem:

"...botscrena win 8 wyskakuje..."

"...normalnej 8.1 jest to..."

"...windows 8 działa..."

"...błędów w windows 7..."

O co tu chodzi? - o jaki system? - takiego chaosu wypowiedzi dawno nie widziałem.

Tak na marginesie przypominam(jakbyś nie wiedział), że piszesz w temacie Live CD na bazie Win 8.1 up1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle to napisałem fakt miałemnapisać tak  wszystkie systemy mogę zainstalować także windows 8 bez problemu ale już windows 8.1 pokazuje właśnie blue screna że komputer napotkał problem i zostanie uruchomiony ponownie  zauważyłem jeszcze napis driver error  a wyżej w moim poście wkleiłem log z sygnaturą błędu oczywiście sprawdzałem obrazy na virtual box działają bez problemu ciekawe co może być nie tak windows 8.1 ale metodą kombinowania co ciekawe mpżemi brakować sterownika  do nagrywarki i tak myślę czy nie zintegrować sterowników od windows 7 z obrazem co myślicie o tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama prosbę mozna gdzieś indziej to upiąć , te stronki wołają o numer tel itp a niechcę dostawać jakiś dzwonków , sms it z góry dziękuje

 

 

stronka adfly woła o numer tel a w regulaminie pobierania jest ze dostane dzwonek , za jakieś 3 zł

 

 

a ja niechciałbym tracić stale kasy z kąta tel na takie wyłudzanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Mam mały problem ze sterownikami wlan intela, konkretnie karty Ultimate 6300 450mbit. Czy to z automatu ( instalator exe) czy ręcznie przez menadżera urządzeń wygląda jakby zainstalował, a dosłownie sekundę później stery znikają i znowu jest nieznana karta sieciowa.

 

Jakieś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka jest, tylko obraz zrobić na usb np rufusem lub nagrac płyte, bo jak ktoś zrobi mulitboot usb i bootuje obraz z iso, to wówczas nie ma opery ze wzgledu że załadowany system niewidzi dodatkowych folderów z iso oraz nie skopiuje dodatkowych progsów, jedynie na podstawie załadowanego wima.

W 2 przypadku na to też jest rada , na załadowanym systemie zamontowac obraz iso i skopiowac gdzie się chce np. na pulpit katalog z programs >  opera12 (oraz zrobić skrót odpalający) no i jest przeglądarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie